Zerdeçallı Chia Tohumlu Zayıflama Detoks Kürü

zayıflama detoks kürü

Lezzetli ve bir o kadar da doyurucu olan zayıflama detoks kürü sayesinde istemediğiniz kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İnstagram ve diğer sosyal medya platformlarında da popülerliği katlanan bu karışıma hayır diyemeyeceksiniz. Düzenli bir şekilde kahvaltı yerine tüketebilir, metabolizmanızı gün boyu aktif hale getirebilirsiniz. Hazırlaması pratik olurken hemen harika detoks tarifimize geçelim.

Zayıflama Detoks Kürü

Metabolizmayı hızlandırmasıyla toksinleri atmasını beklediğimiz zayıflama detoks kürü içerisinde 3 adet kuru kayısı, 1 çay kaşığı kadar zerdeçal ve 1 yemek kaşığı chia tohumu var. Bu malzemeleri bir su bardağı sütle hazırlıyor olacak. Ancak isterseniz kefir ya da ayran tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Bununla birlikte isteğe bağlı yulaf ya da ceviz eklemesi de yapabilirsiniz. Bunu tamamen sizin damak tadınıza bırakıyoruz.

Zayıflama Detoks Kürünün Süreci

Öncelikle 3 adet kuru kayısıyla birlikte zerdeçal ve chia tohumu blender işleminden geçer. Ardından sütü ekleyerek bir kez daha blender işlemi yapın. Ortaya çıkacak olan nefis karışım zayıflama detoks kürü olurken sabah saatlerinde tüketebilirsiniz.

Chia Tohumlu Zerdeçal Kürü

Şüphesiz ki diyet ve detoks süreçlerinde düzenli uygulama çok önemlidir. Bundan dolayı da en az üç gün olacak şekilde sabah saatlerinde bunu tüketmelisiniz. Bunun dışında kahvaltı yapmanıza da gerek kalmaz. Bu sayede metabolizmanın erken saatlerde çalışmasını mümkün kılarsınız. Gün boyu yağ yakmak çok daha kolay hale gelir. Var olan çeşitli araştırmalara göre 3 günde 2 kilo minimum düzeyde zayıflama sağlar. Buna yürüyüş, spor veya egzersiz hareketleriyle desteklemeniz halinde çok daha iyi bir seviyeye çıkar. Vücuttaki fazlalıkları atma adına aralıksız üç gün devam ettikten sonra sonuçları gözden geçirebilirsiniz.

Chia Tohumlu Zerdeçal Ne Sağlar?

Temizleyici görevine sahip olmakla beraber yağ asitlerinin vücutta birikmesini önler. Hem zerdeçal hem de kayısının bulunması da şişkinliği yok eder. Ayrıca ülser durumlarında da kurtarıcı karışımdır. Süt kullanımıyla kabızlık riskini sıfıra indiren zayıflama detoks kürü sizlere iyi gelecek. Bilgilendirme sunduğunuz bu zayıflama kürüyle ilgili uzman görüşü almayı da ihmal etmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir