Zahmetsiz Pencere Parlatma Taktikleri

Her ne kadar hobiler arasında sayılmasa da pencere parlatma taktikleri işinizi çok daha kolay hale getirecek. Oldukça zor olan pencere silme ve temizlemeleri çoğu zaman eziyete dönüşür. Bununla birlikte nasıl ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız işin içinden çıkmanız çok daha sorunlu olur. Ayrıca pencereleri silme adına kişinin risklere girmesi de telafisi çok zor problemler getirebilir. Tekrar eden pencereleri silme işleminden artık sıkıldıysanız sizlere harika bir pratik taktik vereceğiz. Hiç olmadığı kadar parlak pencerelere sahip olmak istiyorsanız mutlaka bunu denemelisiniz.

Pencere Parlatma İşlemi

Parlayan pencereler her zaman için güzeldir. Güneş ve aydınlığın girmesiyle odanın içerisi de çok güzel hale gelir. Daha parlak ve lekelerden arınması için ise bazı doğal unsurlar vardır. Devamlı olarak lekeleri silersiniz. Sonrasında lekeler tekrar çıkar ve çizgiler pencerenizin her tarafında ortaya çıkar. Sonrasında bir kez daha temizleme ve durulama derken saatlerinizi pencerelerle heba edersiniz. Böyle bir durumun artık yaşanmaması için mucize ürünü sirkeyi öneriyoruz. Sağlık açısından yararlarının yanı sıra pratik yaşamda da kurtarıcıdır.

Pencere Parlatan Sirke Kullanımı

Birçok yararı birlikte getiren mucizevi etkisini her yerde gösteren sirke kullanımıyla camlarınızı silmelisiniz. Bir sprey şişeye sahipseniz içerisine beyaz sirke koyun. Çok az bir miktar koymanız yeterli olurken ilave olarak ise su ekleyin. Böylelikle sirkeli su karışımınız hazır hale gelir. Sonrasında pencere püskürme yaparak her tarafına gelmesini sağlayın. Mikrofiber özellikle bezle sildiğiniz andan itibaren tüm lekelerin gideceğini göreceksiniz. Tam anlamıyla bir pencere parlatma aracı olan beyaz sirkeyi devamlı kullanabilirsiniz. Sirkeli suyu kağıt havluyla silmek ise lekelerin geçmesini zor hale getirir. Bundan dolayı mutlaka mikfrofiber bezi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sirke Nerelerde İşe Yarar?

Harika parlayan pencereleri ortaya çıkaran beyaz sirkeyi birçok farklı amaç doğrultusunda kullanabilirsiniz. Bunların başında çamaşır makinesi gelirken küf ve ter kokularını geçirir. Ayrıca eğer tüy döken kedi ve köpekleriniz varsa sirkeli suyla giyim ürünlerinizi yıkayabilirsiniz. Bu sayede tüylerin elbiselerinize yapışmasını engellersiniz. Yumuşatıcı olarak da yine kullanılabilir olan sirke, pencere parlatma özelinde ise rakipsizdir. Hemen, şimdi siz de deneyerek etkilerini görebilir, yorumlarda belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir