Yürüyerek Para Kazanmak İsteyenler Buraya

Günümüzde artık sağlık için spor bir zorunluluk haline gelirken yürüyerek para kazanmak isteyenlere alternatifler çoğalıyor. Birçok farklı mobil uygulama üzerinden buna yönelik kazançlar elde edebilirsiniz. Elbette ki çok sayıda uygulama var olmakla beraber bunlar arasında seçim yapmak da önem taşıyor. Biz ise sizin işinizi daha kolay hale getirecek yorumlarla hangisinin daha iyi olacağını derledik. Vakit kaybetmeden yürüyerek para kazandıran mobil uygulamaları tanıyalım.

Sweatcoin Para Kazanma

Halihazırda yürüyerek para kazandıran uygulamaların başında geliyor. Çok eski olmasına karşın ürün yelpazesi açısından da çeşitli. Hem Android hem de İOS cihazlarınız üzerinden indirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sonrasında üye kayıt formu bulunuyor ve doldurmanız gerekir. Gerçek bilgiler üzerinden işlemlere başlayabilir, attığınız adımları kazanca dönüştürebilirsiniz. Bu uygulamayı diğerlerinden öne çıkaran iki husus vardır. Birincisi son derece kaliteli bir işleyişe sahip olması ve farklı para kazanma seçenekleri de sunmasıdır. Diğeri ise kazanç oranı diğerleriyle karşılaştırdığımızda daha yüksektir.

Evidation Uygulaması

Son yılların öne çıkan uygulaması Evidation ile de yürüyerek para kazanma şansınız bulunuyor. Bununla birlikte yemek yiyerek ya da fitness ile de kazançlarınızı biriktirebilirsiniz. Detaylı yönyle dikkat çeken bu uygulamayı da kolaylıkla akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Tam anlamıyla bir sağlık uygulaması olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. Buna karşın kazançlar noktasında da oldukça cömerttir.

Uygulamayı incelediğimizde kayıt olduktan sonra süreç hemen başlıyor. Puan üzerinden bir birikim söz konusu olup her 10 bin puan 10 Dolar olarak değerlendiriliyor. Eğer düzenli bir şekilde kullanırsanız her ay 30 Dolar civarı bir kazanç mümkündür. Her ne kadar herhangi bir gelir ve ücret talebi olmasa da birçok yönden etkileşim almaya çalışan bir uygulamadır. Bundan ötürü diğerlerinden farklı olsa da yapacağınız emeklere değer bir kazancı vardır.

Adım Para Uygulaması

Söz konusu son uygulamamız Adım Para olurken hemen indirme işlemi yaparak detaylarına erişebilirsiniz. Bununla birlikte adım sayar formunda bir kazanç vardır. Ancak burada her adımın sayılmadığına dair eleştiriler önemli bir yer tutar. Ayrıca uygulama içerisinde çok fazla reklam bulunması da şikayet alan bir başka konudur. Bunların dışında ise düzenli yürüyüş yapanlar için son derece iyi şartlar vardır. Farklı ürünleri satın alarak da yürümenin getirisine sahip olabilirsiniz. Ayrıca yine izleme seçeneğiyle de para kazanma fırsatı sunan bir uygulamadır. Öne çıkan bir başka husus ise ekstra unsurlarıdır. 30 dakika boyunca adımların X2 değerli olsun gibi fırsatları veriyor.

Yürüyerek Para Kazanmak Nedir?

Şüphesiz ki yürüyerek para kazanmak tam anlamıyla bir ek gelir durumudur. Bir maaş kadar yüksek gelir beklemek yanlış olur. Ancak yine de günlük yürüyüş yapmak isteyenler ya da “ben zaten her gün yürüyorum” diyenler için bir fırsattır. Yürümenizi fırsata çevirme adına bu uygulamalar en iyisidir. Bunların dışında kalanlar ise ya işleyiş açısından kötü ya da kazancı çok düşüktür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir