Yılbaşı Gecesi Filmleri Listesi

yılbaşı gecesi filmleri sanabanabilgi

Yeni yıl heyecanında harika bir etkinlik için yılbaşı gecesi filmleri listemize bakabilirsiniz. Sevdiklerinizle film gecesi yapabilir, eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle abur cubur ile son derece güzel geçecek bir geceyle yeni yıla girmek isteyenlere en güzel filmleri derledik. Farklı hikayeleri konu alan bu filmlerle hem hayatlara dokunabilir hem de maceraya çıkabilirsiniz.

Doğruluk Mu Cesaret Mi?

Hemen hepimizin oynadığı Doğruluk mu Cesaret mi oyununu konu alan bu filmde harika sahnelerle büyüye kapılabilirsiniz. Bununla birlikte gerilim türünde bir film isteyenler için en idealidir. Çok bilinmemekle birlikte korkunç olayları yaşayan bir arkadaş grubunun içine düştüğü durumlara şahit olacaksınız. Ayrıca yalan söylemenin getireceği büyük bedelleri görerek adrenalin pompalayabilirsiniz. Eğer yeni yıla girerken biraz korkmak ve heyecanlanmak istiyorum diyorsanız hemen bu filmi listenize ekleyin.

yılbaşı noel ev

Milyoner

Adeta bir kült duruma gelen “Slumdong Millionaire” filmi Hindistan’ı çok iyi yansıtıyor. 2008 yapımı olup bir milyonerlik öyküsünü gösteriyor. Son derece yoksul bir bölgenin çocuklarının yaşadığı dram ve trajediyi gözler önüne seriyor. Hem fakir hem de öksüz olan Jamal’in hayallerini gerçekleştirmek için yaptıklarına şahit olabilirsiniz. Yoksul insanların bakışla birlikte ırkçılık ekseninde bu filmi izleyerek harika saatler geçirebilirsiniz. Heyecanın bir an bile bitmediği sahneleriyle ödüller kazanan “Milyoner” sizleri bekliyor.

Patch Adams

Gerçek hayattan uyarlanan yapımları arasında yer alan 1998 yapımı bu filmde insanlığı göreceksiniz. Robin Willams’ın başrolde olduğu sinema filminde dram ile insanlık iç içe geçmiş durumdadır. Halihazırda akıl hastanesinin ardından doktor olan bir insanın hastalarıyla olan ilişkisini gözler önüne seriyor. Bununla birlikte mizahın aslında ne kadar güçlü bir iyileştirici olduğunu herkese gösteriyor. Sonrasında yaşanan durumlar ise karmaşık duygular içine girmenizi sağlayacak. Eğlencenin eksik olmadığı bu filmle kahkahalar atmaya hazır olun. En yaratıcı yılbaşı gecesi filmleri arasında olacağını söylemek de yanlış olmayacaktır.

En Yeni Yılbaşı Gecesi Filmleri

Halihazırda Netflix listesinde de yer alan Noel Mi Ben Mi Filmi tam anlamıyla mutlu bir ilişki arayanların seveceği tarzdadır. Romantik komedi türünde olup başrolde Christina Moore ve John Ducey yer alır. 2022 yapımı olan bu noel filminde ilgi çekici unsurlar bulunuyor. Sevgiliyle izlenmesi gereken yılbaşı gecesi filmleri listesinde olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir