Yasemin Sakallıoğlu Tarihe Geçecek!

Yasemin Sakallıoğlu

Sosyal medyadaki videolarıyla insanları güldüren Yasemin Sakallıoğlu, şöhret basamaklarını hızlı bir şekilde tırmandı. Sonrasında rol aldığı dizilerle ve filmlerle insanların dikkatini çekti. Özellikle “Zengo” karakterini filme dönüştürmesiyle başlayan başarı hikayelerine bir yenisini daha eklemeye çok yakın. Rizeli bir ailenin altı çocuğundan birisi olan Sakallığolu, Aydın Üniversitesi Konservatuvar mezunu. Bununla birlikte komik skeçlerinin ardından ortaya koyduğu tiplemelerle kendisini özel bir alan yarattı. Şimdi ise Londra’daki gösterisine hazırlanıyor.

Londra’da Yasemin Sakallıoğlu Rekoru

Türkiye’nin birçok şehrinde “Doğru Koca Nasıl Seçilir” isimli tek kişilik gösterisiyle büyük beğeni toplayan sosyal medya fenomeni, yeni bir rekora koşuyor. Halihazırda 50 kez sahneye çıkan ünlü komedyenin bu kez rotası Londra oldu. İngiltere’nin Başkenti Londra’da sahneye çıkacak İlk Türk Kadın Komedyen unvanının sahibi olacak. 19 Aralık 2022 günü herhangi bir aksilik olmaması durumunda stand-up gösterisini yapacak. Böylelikle Avrupa’nın göbeğinde bir rekorun da kırılmasını sağlayacak.

İnstagram Videolarıyla Çıkış Yaptı

Sosyal medya platformu İnstagram ile çıkış yapan namı diğer Yasemoz, milyonlarca izlenme almayı başarıyor. Çiçeği burnunda gelin olan Sakallıoğlu, son olarak tiyatro sahnesindeki performansıyla izleyenleri büyülüyor. Hem sinema filmi hem de dizi geçmişi de bulunuyor. Reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de rol almıştı. Bununla birlikte ilk kez Londra’da sahneye çıkacak olması da Türkiye bakımından bir rekorun habercisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir