Vücudunuza Uygun Pantolon Seçimi Nasıl Olur?

Her mevsim ve hatta her gün giydiğiniz pantolon seçimi ile neler kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Vücut tipiniz için en ideal seçimleri yaparak daha şık görünümler elde edebilirsiniz. Aksi durumda çok daha geniş veya kısa bir görünüm ortaya çıkabilir. Bir sihirli etkiye sahip pantolon seçimlerinize dair sizlere ışık tutacak önerileri sıraladık.

İspanyol Paça Pantolon Seçimi Kime Uygun?

70li yıllarda hem kadın hem de erkeklerin gözdesi olan İspanyol paça seçimleri birçok yönden kişiyi etkiler. Bir dönemin trendi olmasının ötesinde şık görünüm sunar. Çünkü İspanyol paça sayesinde çok daha uzun bir hava yakalanması söz konusudur. Bununla birlikte giyen kişileri daha ince göstermesi de tercihleri etkiler. Eğer çok isterseniz mutlak surette kumaş yapısına göre pantolonu seçimi yapmalısınız. Daha kalın kumaşlı modelleri iyi olur. Ayrıca bacak boyu kısa kadınlar için bu pantolon seçimi hayat kurtarır. Ancak geniş kalçalı kadınların giyerken iki kere düşünmesini tavsiye ederiz. Basen bölgesinde de iç açıcı bir görüntü ortaya çıkmayacağını unutmayın.

Skiny Jean Yakışan Kadınlar

Halihazırda her vücut yapısına uygun tek pantolon seçimi skiny Jean olur desek abartı yapmayız. Çünkü doğru bir kombin yaparak farklı şekillerde kullanımı söz konusudur. Dar paça kot tutkunları için çokça tercih edilmesinde bu etkisi vardır. Vücudunuz kıvrımlı görünüme sahipse skiny Jean üstüne kazak seçimiyle iyi bir kombine sahip olursunuz. Elbette ki daha bol bir kazakla şık bir hava yakalarsınız. Bunun dışında daha zayıf vücudunuz varsa yaz ve bahar aylarında tişört seçimi yapmanız mümkün olur. Ayrıca blazer ceket altına da skiny Jean harika yakışır. Elma tip vücutlarda ise koyu renkli Jean seçimi hayat kurtarır.

Kumaş Pantolon Seçimleri

Özellikle kumaş pantolonların vücutla uyumlu olması son derece önemlidir. Son derece kötü bir duruşa neden olacak kumaş seçiminden uzak durmanız gerekir. Bilinçli bir şekilde giymenin gerekli olduğu düşünerek boyunuzla doğrudan ilgilidir. Diğer yandan büyülü bir etkiye sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Çünkü kısa bilek bir kumaş pantolon sayenizde bacak boyunuzu olduğundan çok uzun gösterebilirsiniz. Özellikle minyon yapılı kadınlar için bu seçimi tavsiye ederiz. Uzun bacaklı kadınlar için ise külot pantolonlar daha idealdir. Özellikle aşk konulu ilk buluşmalar için kumaş tercihler iyi olur.

Mom Jeans Bana Uyar Mı?

Hemen şunu belirtmemiz gerekir ki basenlerde ve bel bölgesinde kalınlık varsa mom jeans asla olmayacaktır. Ancak yine de ben de giymek istiyorum diyorsanız daha bol kazak ve tişörtlerle harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Bununla beraber kısa bluzla daha ilgi çekici olduğu da açıktır. Bundan ötürü ince belli kadınların giydiği mom jeans aynı zamanda kemer uyumuyla şık duruş kazandırır. Sahip olduğunuz vücut yapısı ne olursa olsun uygun pantolon seçimi ile benzersiz bir görünüm sağlamanız sizin elinizde. Algıları yıkma adına yapacağınız doğru kombinlerle en iyisine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir