Unutamayan Eski Sevgili Davranışları

Halihazırda yaşadığınız güzel günlerin sonrasında gelen ayrılıklarda bile unutamayan eski sevgili davranışları olabilir. Çok uzun zaman geçse bile sizi unutamamış olması muhtemeldir. İçinizden bir ses böyle şeyler fısıldıyorsa ipuçlarından hareket edebilirsiniz. Acaba beni hala özlüyor mu diye sormak isterseniz yanıtı yazımızda bulabilirsiniz.

Karmaşık ilişkiler birçok duruma gebedir. Özellikle aniden ayrılıklar gelebileceği gibi çok uzun yıllar süren aşklar biter. Sonrasında hem erkek hem de kadın için toparlanmak kolay olmaz. Ancak burada güçlü durmak ile güçlü durduğunu gösterenler arasında fark vardır. Çünkü herkesin güçlü durması aslında bir yalandan ibaret olabilir. Bu ise eskiyi özleme, hatırlama durumlarını beraberinde getirir. Aşkın verdiği acıyla geçen bu günler insan için tam anlamıyla bir ıstırap olur. Peki, eski sevgilinizde sizden sonra acı çekiyor mu? Merak ediyorsanız unutamayan eski sevgili davranışlarından hareketle kıyaslayabilirsiniz.

Sosyal Medya Hareketliliği

Özellikle arkadaş kalalım diyerek sizi tutmaya çalışıyorsa büyük bir acı vardır. Genellikle sosyal medya platformlardan sizi takip etmeye devam eder. Attığınız hikayeleri görür yakın olmaya çalışırsa bu durumlar unutamadığını gösterir. Ayrıca eskiye kıyasla daha çok paylaşımlar yapması da söz konusudur. Bu durumda yine sizin dikkatinizi çekmeye yönelik bir hamledir. Bununla birlikte paylaşımlarında size dair unsurları da ekleyebilir. Sizle birlikte olduğu dönemlere dair bir cümle ya da özlü sözler koyabilir. Paylaşımlarda ortak ilgi alanlarına dair unsurların bulunması da unutamayan eski sevgili davranışlarındandır.

Unutamayan Eski Sevgili Neler Yapar?

Gece geç saatlerde bir karikatür ya da komik bir yazı göndermesi de yine iletişime geçme çabasıdır. Her ne kadar basit bir şekilde bunu belirtse de aslında çok daha fazlasıdır. Hayatında sizi istemesini bu şekilde ilan eder eski sevgili. Bunun dışında normal bir mesaj atması da sizi merakından kaynaklanır.

Yalnızlığı Tercih Eder

Aşkı yaşamış ve kayıplara karışmış bir kişinin yeniden başlaması kolay olmaz. Eğer samimi bir durum varsa hayatını bir süre daha boş tutar. Bu durumla birlikte size olan yakınlığı da her geçen gün değiştiremeye çalışır. Geri dönüş yolunu yapma gayreti vardır. Ancak burada tereddütler ve korkuları çok sık yaşar.

Ters Psikoloji Hareketleri

Elbette ki her unutamayan eski sevgili davranışları benzer değildir. Daha saldırgan bir tutumda sık sık paylaşımlar kıskandırmaya yönelik olur. Çünkü sizin duygularınızı harekete geçirerek tekrardan yazmanızı bekler. Bu ise tek bir hareketle değil, epey bir ısrarın getirisidir. Özellikle bekar ve özgür olmanın iyi yanlarını belirten paylaşımlar yapması da muhtemeldir.

Ortak Arkadaşlara Düşkünlük

Sizinle olan bağını kuvvetlendirme yolları için ortak arkadaşlara yönelir. Daha çok buluşma ayarlar ve eski günleri hatırlama psikolojisine bürünür. Bunların tamamı unutamayan eski sevgili davranışları olurken beklentiler ise her geçen gün azalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir