Ünlüler Yılbaşı Konserinde Ne Kazanacak?

Artık 2023 yılına çok az bir süre kala ünlüler yılbaşı konserleri için anlaşmalarını gerçekleştirdi. Geçen seneye göre çok ciddi fiyat artışları olurken astronomik rakamlar birbirini kovaladı. Halihazırda 1 Milyon TL’nin altında konserlerin sayısı da birkaç taneyle sınırlı kaldı. Bununla birlikte 2023 yılının özel anlamı da çok daha ciddi organizasyonların yapılmasını beraberinde getirdi. İşte, Hadise’den İbrahim Tatlıses’e, Tarkan’dan Bülent Ersoy’a kadar ünlüler yılbaşında ne kadar kazanacak?

Seda Sayan’dan Zamlı Tarife

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen konserinden 750 Bin TL kazanan Seda Sayan, evli olarak gireceği yeni yıldan 850 Bin TL alacak. 2023 yılına merhaba diyecek olan Seda Sayan’ın şimdiden provalar yaptığı da öğrenildi.

Yıldız Tilbe Ankara’da

2022 yılında 900 Bin TL’ye konser veren Yıldız Tilbe ise Ankara’da sahne alacak. Söz konusu sahne şovu için ise alacağı ücret 1 Milyon TL oldu.

Hande Yener’den Fark

600 Bin TL’ye merhaba 2022 diyen Hande Yener, en çok zaman yapan sanatçılar arasındaki yerini aldı. Ayrıca Kıbrıs’ta büyük bir sahne şovu planlayan ünlü isim, 1 Milyon TL’ye anlaşma sağladı. Bununla birlikte en çok alanlar arasına girmeyi de başardı.

İstanbul Sibel Can’ı Bekliyor

İstanbul’da konser verecek nadir isimlerden olan Sibel Can, 1.5 Milyon TL kazanmış olacak. Halihazırda televizyon programı da yapmaya devam eden ünlü sanatçının sahneleri her zaman dikkat çekici oluyor.

Ajda Pekkan

Kalça kemiğinde yaşadığı kırık nedeniyle zor günler geçiren Ajda Pekkan ise tedavi süreçleriyle ilgileniyor. Buna karşın yeni yılda Kıbrıs’ta sahnede olacak. Söz konusu anlaşmaya göre Süper Star 1.5 Milyon TL kazanacak. Bununla birlikte o zamana kadar herhangi bir risk alınmaması da istendi.

İbrahim Tatlıses Konserleri

Yurtdışında konser verecek ender isimlerden olan İbrahim Tatlıses’in rotası Kuzey’de. Rusya ile birlikte hareket eden tek ülke olan Belarus’ta sahneye çıkan ünlü türkücü. Ayrıca geçen yılbaşında 1.3 Milyon TL alan ismin bu konser için ise kazanacağı rakam 1.8 Milyon TL.

Ünlüler Yılbaşı Konserleriyle Rekor Kırıyor

Geçtiğimiz yıla göre büyük bir zamlı tarife uygulayan Bülent Ersoy ise kardeş ülke Azerbaycan’da sahnede olacak. 2023 yılında en renkli girişi yapmaya hazırlanan Diva için ödenecek tutar ise 1.8 Milyon TL olacak. Elbette ki kur etkisiyle bu rakamlar düşüş gösterse de yurt içi rakamlarına kıyasla çok ciddi bir kazanç kapısı olacak.

Kıbrıs’ta sahnede olmayı planlayan Hadise ise 3 Milyon TL kazanmış olacak. Geçtiğimiz günlerde eşinden boşanan ünlü şarkıcı, 2022 yılbaşın konserinden ise sadece 900 Bin TL almıştı. Böylelikle üç katından fazla bir kazancı elde edecek olan Hadise, Kıbrıs’ta sevenlerine sahne şovu yapacak.

Tarkan Yine Zirvede

Yılbaşı konserleri için değişmez isim olan Tarkan ise yine en üstten perdeyi açıyor. Servet kazanan ünlüler listesinde bir kez daha Tarkan başı çekerken Kıbrıs’ta sahnede olacak. Geçen seneyi 15 Milyon TL kazançla açan Megastar, bu konser için ise 18 Milyon TL alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir