Ücretsiz ve Yasal Dijital Film Platformları

Halihazırda Netflix, Disney Plus ve Exxen ücretleri fahiş noktalara giderken bazı dijital film platformları bulunuyor. Bunlar hem ücretsiz hem de yasal bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle yabancı sinema tutkunları için harika alternatifler olurken hemen üyelik açarak izlemeye başlayabilirsiniz. Hiçbir internet sorunu olmadan farklı kategorilerdeki içerikleri izlemeye ne dersiniz?

dijital film platformları

Ücretsiz Dijital Film Platformları

Öncelikli olarak birçok yerde göreceğiniz Tubi Tv, Pluto, Yidio, Popcornflix sitelerinde erişim sorunları vardır. Türkiye özelinde hizmet sağlayıcısı aktif olmadığı için kullanımı normal şartlarda söz konusu değildir. Bununla birlikte ideal anlamda kaliteli içerikler için ilk adresimiz Yidio olur.

Yidio Dijital Film

Tv Şovları ve Sinema açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kolaylıkla Yidio üyeliği ile istediğiniz şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Tüm bölümlerin yanı sıra detayları ve izleme takvimi oluşturma özelliği vardır.  Arama bölümünden dizi ve filmleri listeleme imkanı sunuyor. Başta Family Guy olmak üzere popüler programları ve içerikleri görebilirsiniz. Ayrıca çok yeni diyebileceğimiz içeriklerde hemen eklenir. Adeta sinema tadında bir gece geçirmek isteyenler için oldukça cazip olanakları var.

Vudu Film Gecesi

Ücretsiz seçeneğe olan Vudu sitesinde de çok detaylı ve kaliteli içerikler bulunuyor. Siteye giriş yaptıktan sonra yalnızca ücretsiz filmleri sırala filtresini kullanabilirsiniz. Bununla birlikte en çok izlenen ya da yayın tarihine göre de sıralama söz konusudur. Kayıt oluşturma sonrasında hediye kartları alarak ücretli kazanımlardan yararlanmak mümkündür. Televizyon programlarına da göz atabilirsiniz. Basit ve sade görünümlü bu dijital platformu da yine hiçbir para ödemeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Söz konusu ücretsiz ve yasal dijital film platformları birçok açıdan önemlidir. Diğer sıradan web sitelerde olduğu gibi virüs riski yoktur. Ayrıca çok sık çıkan reklamları görmeden sinema atmosferi oluşturabilirsiniz. Özellikle Netflix fiyatlandırmasının çok aşırı olmasıyla bu seçenekleri değerlendirmeniz akıllıca olacaktır.

Puhu TV

Doğuş Grubu bünyesinde olan Puhu TV, ücretsiz bir şekilde dijital film platformudur. Halihazırda reklamlar üzerinden gelir oluştururken yine önemli dizileri izleyebilirsiniz. Orijinal dizilere de sahip olan Puhu Tv, yabancı dizi ve filmleri de içerir. Başta Deadwater Fell olmak üzere Two Weeks To Live gibi bilinen yapımlar vardır. Para vermeden kaliteli içerikler sunan platforma üyelik işlemleri dakikalar içinde oluyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir