ToonMe Uygulaması Nedir?

toonme uygulaması

Fotoğraflarınızı kolaylıkla sanatsal hale getirmenizi sağlayan ToonMe uygulaması nedir? Binlerce farklı seçeneği sunmasının ötesinde çıkartmalar ve grafiklerle görseller hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde indireceğiniz uygulama hemen üye olabilirsiniz. Sonrasında fotoğraflarınızı kullanmak için izin vermeniz yeterli. Ardından ister pro ister free seçeneğiyle bambaşka ikonik görselleri ortaya koyabilirsiniz.

ToonMe Uygulaması

Yapay zeka kullanımıyla görsellerinizi çizim ya da karikatür haline getirebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde fotoğraf düzenleyici kategorideki bu uygulamayı edinebilirsiniz. Bununla birlikte hemen kullanacağınız uygulamada veri güvenliği üst boyuttadır. Milyonlarca kez indirme alan uygulamayı hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı yükleyerek yüze ayarlı yapay zeka ile farklı grafikleri ortaya çıkarabilirsiniz. İster kendinize ister yakınlarınıza sunacağınız bu fotoğraf çizimlerinizi

Fotoğraflarınıza Çıkartmalar Ekle

Fotoğraflarınızı farklı grafikler içerisine  dahil edebilir, çıkartmaları kullanabilirsiniz. Ayrıca karikatür tarzında da yine yüz eklemesi yapmanız söz konusudur. Ücretsiz kullanımında dahi yeterli düzeyde seçenekler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Platformu incelediğimizde ToonMe Uygulaması birçok açıdan ortalamanın üstündedir. Reklamları geçerek fotoğraflarınızı çizime dönüştürür, arka planlarını da belirleyebilirsiniz. Işıklı ya da parlak görünümleri de sağlayarak benzersiz ve havalı görseller oluşturabilirsiniz.

Sol kısımda bulunan panel üzerinden oturum açabilir, başkalarıyla paylaşımlar yapabilirsiniz. Uygulama içi satın al özelliği de yine çeşitlilik isteyenlere hitap ediyor.

Görsel Seçimlerinde Dikkat

Yapay zeka uygulamasının kullanımı özelinde bazı hususlar vardır. Bunların başında fotoğrafta yüz bulunması gelirken açık ve netlik önemlidir. Aksi durumda fotoğraf yüklemesinde hata vermesi muhtemeldir. Bununla birlikte tek yüz ya da birden fazla yüz olma hali de vardır.

ToonMe Ücretli Seçeneği

Otomatik olarak aylık ya da haftalık yenileme yapacağınız ücretli seçeneğinde alternatiflerin sayısı çok daha fazladır. Görsellerinizi birer sanat eseri haline getirebilir, farklı filigran eklemeleri alabilirsiniz. Bununla birlikte dilediğiniz an iptal etme hakkınız var. Hiçbir şekilde taahhüt durumu bulunmamakla birlikte hemen hazırladığınız görsellerinizi indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir