Tevafuk Şubat Sayısı Yayında

Gönüller arası köprü kurmayı amaçlayan gençlerin buluşma noktası Tevafuk şubat sayısı yayında. Genç bir ekibin yönettiği e-dergi Tevafuk, birçok farklı edebi türden içerikleri sunuyor. Bununla birlikte “Tesadüfe İnanma, Tevafuk’a Güven” sloganıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Şubat sayısı deprem felaketi sebebiyle biraz geç de olsa artık yayında. Sizlerde Tevafuk şubat sayısını okumaya hemen şimdi tıklayarak başlayabilirsiniz.

tevafuk şubat

Tevafuk Dergi Hakkında

Genel Yayın Yönetmenliği koltuğunda İsmet Özcan’ın bulunduğu Tevafuk, inceleme, deneme, öykü ve şiir gibi farklı edebi türlerden içerikleri bulunduruyor. Şubat sayısı özelinde Yol, Yolcu, Yolculuk merkezli konuya dair ilgi çekici yazılar sizleri bekliyor. Okumaya ve okudukça düşüncelere dalmak isteyenler için eşsiz eserler yer alıyor. Ayrıca İremnur Civa’nın çizimlerinin yer aldığı Tevafuk Dergi’nin editörleri ise Esra Dökmen ve Rabia Aşar.

Dergi Misyonu

Hayat Tevafuktur diyerek yola çıkan genç edebiyatçıların ortaya çıkardığı Tevafuk Dergisi, bir muhabbet ürünüdür. Misyon olarak ise “en iyiye ve en güzele” anlayışına sahip olarak edebi ürünler üretmeye devam ediyor.

Yazar ekip için aynı zamanda bir atölye görevi görürken çok değerli yazarların yetişmesine de vesile konumunda. Bununla birlikte modern insanın sahip olacağı problemlerin giderilmesine katkı sunmayı da görev bilinci kabul ediyor. Günümüzde giderek azalan edebiyat, kültür ve sanat dergileri arasındaki yerini her geçen gün güçlendiriyor. Umarız çok daha uzun yıllar okuyuculara ferahlık sunmaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir