Temizlik Fenomeni Kadir Ezildi Kimdir?

Çok sevdiği büyük annesinin ölümüyle hüzün yaşayan Kadir Ezildi kimdir? Temizlik hastalığıyla gündem oturduktan sonra programlara katıldı. Ardından televizyon programında sunuculuk yapmaya başlarken memuriyeti bıraktı. Şimdilerde hem televizyon seyircisi hem de sosyal medya kullanıcıları için popüler olan Kadir Ezildi aslında kim?

Çocukluk Travmalarıyla Kadir Ezildi Kimdir?

1995 yılının 19 Mart günü dünyaya gelen Kadir Ezildi, İstanbul doğumludur. 2009 yılında annesiyle babasının boşanması sonrasında zorluklar yaşamaya başladı. Bunları Katarsis isimli programda bizzat kendisi anlatırken zor günlerini ise “tarifsiz” olarak tanımladı. Baba tarafından Konyalı olmasının yanı sıra babasıyla uzun yıllardır görüşmemesi de en büyük acıları beraberinde getirdi. Annesini güçlü ve cesur kadın olarak tanımlayan Ezildi, kariyerine ise özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak başladı. Ardından yoğun bakım ünitesinde çalıştığını aktarırken hastalarla güzel ilişkiler kurmanın önemini dile getirdi. Bununla birlikte annesi ve erkek kardeşiyle yaşarken bir anda kendisini televizyon dünyasının içinde buldu. Temizlik hastası erkek olarak ünlenirken bu konseptte bir programa başladı. Sonrasında çok daha hızlı bir yükseliş onu bekliyordu. Farklı programlar yaparak ünlenen ve instagram videolarıyla takipçi kazanan Kadir Ezildi artık bir ünlüydü. Geniş kitlerle adını duyurmasının ardından çeşitli reklam anlaşmaları imzaladı.

kadir ezildi

Temizlik Takıntı Mı?

Halihazırda Kadir Ezildi kimdir sorusuna yarışma sunucusu, instagram ünlüsü, reklam yıldızı ve çok daha fazlasını söyleyebiliriz. Halkın içinden gelerek kendisini ortaya koyan Kadir, temizlik takıntısı biri olduğunu inkar etmiyor. Her gün evini temizlemesi, yerleri yıkaması ve süpürmesiyle biliniyor. Ayrıca takıntılı olmasına karşın herhangi bir tedaviyle bu durumun geçeceğini de sanmıyor. Çünkü travmaların yol açtığı bir durum olarak bu temizlik hastalığını görüyor. Bununla birlikte kişisel stres ve sıkıntılarını atmak için her gün saatlerce temizlik yapmaya devam ediyor.

Kadir’den Meditasyon Önerileri

Her gün her şeye rağmen pozitif olmayı başaran Kadir Ezildi, meditasyon niteliğindeki sözleriyle de oldukça popülerdir. Apartman hayatında çok canlı olmasının ötesinde komşularıyla diyaloğu güzeldi. Özellikle kadınların ilgisini çekerken programları da yüksek reytinglerle devam ediyor. Çeşitli markalara ait reklam kampanyalarını ise kendisine ait hesaplarında sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir