Survivor 2023 Ücretleri İfşa Oldu!

Acun Ilıcalı’nın büyük prodüksiyon ile açtığı yeni sezon Survivor 2023 ücretleri ifşa oldu. Her sezonun en çok izlenenleri arasında yerini alan Survivor, bu dönemde çok daha farklı isimleri ağırlıyor. Özellikle sosyal medya fenomenlerinin katılmasıyla dikkatleri kazanan yarışmanın haftalık ücretleri belli oldu. Yarışmacıların ücretleri haftalık olarak alacağı belirtilirken şimdiden kimin şampiyon olacağı ise büyük merak konusu.

Survivor 2023 Yarışmacı Ücretleri

Çok Güzel Hareketler Bunlar birinci sezonundan tanıdığımız tiyatro oyuncusu Murat Eken 50 Bin TL alacak. Halihazırda çeşitli film ve tiyatro oyunlarında oynayan Eken, en yaşlı isimlerden biri olacak. Bununla birlikte haftalık ücret bakımından iyilerden sayılır.

Zayıflamasıyla gündem olan Ümit Erdim ise 60 Bin TL haftalık kazancın sahibi olacak. Survivor 2023 için iddialı isimler arasında bulunuyor. Çok kazananlar arasında yer alan şarkıcı Yusuf Güney ise 95.600 TL haftalık kazancıyla şaşırttı. Halihazırda Survivor 2023 ücretleri arasında oldukça önemli bir konuma sahip.

Berdan Mardini Farkı

Sanat camiasından yakından tanıdığı Berdan Mardini ise haftalık 180 Bin TL alacak. 44 yaşına giren isim, Kolpaçino 3 filmiyle tekrar sinema perdesinde olmuştu. Her ne kadar yaşı olsa da iddialı olacağını ilk günden göstermeye başladı. En çok kazanan Survivor yarışmacıları arasına da ismini yazdırdı.

Survivor 2023 Ücretleri Yüksek Mi?

Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Barış Telli haftalık 30 Bin TL bandında olan Survivor yarışmacıları oldu. Ampute Milli Takım formasını giyen Telli, hırsıyla öne çıkıyor. Ayrıca Zeynep Alkan’ın nasıl bir performans göstereceği de en çok konuşulanlar arasında.

Fenomenler 45 Bin TL Alacak

Sosyal medyanın yükselen yıldızlarından Alper Rende ise haftalık 45 Bin TL alacak isim oldu. Exxen ile daha önce de projeler yapmış olan Rende, ilk kez böyle bir deneyim yaşayacak. Bir diğer önemli sosyal medya fenomeni Halil İbrahim Göker’de 45 Bin TL kazancın sahibi olacak. Twitch yayınlarıyla kendisini gösteren Elanur, Kürşat Juan ve Koreli Chaby Han da 45 Bin TL kazanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir