Siteden Para Kazandıran ReklamStore

reklamstore

Halihazırda orta ölçekli bir web siteye sahipseniz reklamstore nedir ve neler sağlar soruları çok daha önemli hale geliyor. Günümüzde birçok farklı reklam ağıyla blog sitelerinizden para kazanabilirsiniz. Ancak burada önemli olan husus ise reklam gelirinin devamlı ve güzel bir şekilde olmasıdır. Elbette ki çok yüksek bir kazanım ilk başlarda olmasa da bu yolda ilerlemek isteyenler için alternatifler vardır. Bunların başında gelen ReklamStore ile sizlerde artık blog üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Artık profesyonel olmak istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Profesyonel Blog Sahibi Ol

Söz konusu blog web sitede farklı kategorilerde içerikler üretebilirsiniz. Herhangi bir özgünlük sorunu olmadığı müddetçe reklam kazanımı mümkündür. Bununla birlikte ReklamStore hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlama noktasında da avantajlara sahiptir. Eğer devamlı olarak içerikler üreterek buradan gelir elde etmek istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz. Peki, reklamstore nedir?

Reklamstore Hakkında

Dijital bir reklam ajansı olmasının yanı sıra yayıncılarla reklamverenleri buluşturan platformdur. 2007 yılından beri Türkiye merkezli olarak faaliyetlerini sürdürür. Halihazırda 3 Milyar gösterime ulaşmış olup yerel anlamda en iyilerdendir. Bununla birlikte dört yüz civarında reklam veren firmayla anlaşmaları devam ediyor. Ayrıca binlerce yayıncıya da gelir kapısı olurken son derece pratik bir panel bulunuyor.

ReklamStore Yayıncısı Ol

Hemen web site sahibi olmanız durumunda https://www.reklamstore.com/tr/yayinci/ linkinden kayıt olabilirsiniz. Sonrasında panel bölümü açılır ve mail onayıyla birlikte neler olduğunu görebilirsiniz. Siteler bölümünden sitenizle ilgili bilgileri girer ve beklemeye başlarsınız. Onay Bekliyor yazısı yaklaşık 24 saat içerisinde bir aksilik olmazsa Onaylandı olarak belirtilir. Sonrasında reklam alanlarından aldığınız kodları sitenize eklersiniz.

Reklam Kodları Ekleme

Son derece basit bir şekilde kopyaladığınız kodları wordpress tabanlı sitenize manuel ekleyebilirsiniz. Farklı reklam alanları bulunurken ads.txt bölümündekileri de eklemeniz gerekiyor. Ardından raporlar kısmından gösterim ve tıklama takiplerini yapabilirsiniz. Günlük, Haftalık ve Aylık olarak kazançlarınızı görebilirsiniz.

ReklamStore Kazançları

Adsense dışındaki reklam ajanslarıyla aynı kaliteye sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bununla birlikte ödemeler için limit 30 TL’dir. Sonrasında Banka Havalesi ile hesaba aktarım gerçekleşir. Hem gösterim hem de tıklama üzerine kazançlar var olurken farklılıklar olabilmektedir. Sitenize reklamları ekledikten sonra çok hızlı bir şekilde gösterim almaya başlayabilirsiniz. Özellikle sosyal medya hesaplarıyla içeriklerinizi paylaşarak kazançlarınızı arttırmanız mümkündür. Artık profesyonel bir web site sahibi olarak reklamlarınızı genişletebilirsiniz. Farklı reklam projelerine de dahil olabilir, çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Adsense dışında da düzenli gelir sunan reklam ajanslarının varlığı oldukça önemlidir. Çünkü aylarca ve hatta yıllarca beklemenin anlamı olmuyor. Bunun yerine alternatifler üzerinden de blog sitenizi bambaşka noktalara taşıyabilirsiniz. Bu açıdan birden fazla kullanım da söz konusudur. ReklamStore ile birlikte Admatic veya diğerlerini birlikte kullanım da yapabilirsiniz. Böylece reklam kazanımlarını çok daha yüksek noktalara getirebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir