Sevgiliniz Yalancı Erkek Davranışları Gösteriyor Mu?

Farklı nedenlerle yapsa da yalancı erkek her zaman için büyük bir tehdittir. Özellikle aldatma amacıyla söylenen yalanları yakalamak hiç de kolay değildir. Her ne kadar er ya da geç ortaya çıksa da önceden bunu bilebilmek büyük bir güç olur. Sonrasında telafisi güç durumlarla karşılaşmamak istiyorsanız hemen erkeğinizin yalancı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bunu alışkanlık haline getirmiş erkekleri adeta ele veren davranışlar vardır. Peki, hangi erkek modelleri yalancı olmaya müsaittir?

İlgiyi Abartan Erkek Modeli

Halihazırda ilişkilerin her döneminde yalanlar söylenebilir. Yalnızca erkek değil, kadın için de yine yalancı olma durumu söz konusudur. Ancak şüphesiz ki daha sık yakalanan erkekler, yalanlarıyla ortada kalmaya müsaittir. Gözü dışarıda olan çapkın erkekler için yalan çok daha büyük bir sorun değildir. Tek gecelik yaşamak adına çeşitli yalanlara başvurur. Ancak ilerleyen ilişkilerde ise bu o kadar da kolay olmaz. Bunun için ilk hamle yalan söylediği sevgilisine ya da partnerine olan yakınlığıdır. Çok daha fazla bir yakınlık kurarak yalanlarını başlar erkek. Devamlı iltifat varsa yalancı erkek için bir belirti ortaya çıkmış demektir. Ayrıca daha masum ve daha saf gibi davranışlar göstermesi de yine aynı anlama gelir.

Oyuncu Erkekler Nasıl Anlaşılır?

Samimiyet burada belirleyici olan unsurdur. Çünkü gerçekten oyun mu yapıyor yoksa ilişkide hep böyle mi olacak sorusu akla gelir. Özellikle kriz anlarında daha sakin olması, sorunları çözmeye çalışması da yalancı erkek figürünü resmeder. Doğrudan kişinin yalancı olduğunu söylemek ise güçtür. Ancak yine de dikkatli ve düzeyli davranmak gerekir. Burada yapmak istediği ise büyük problemlerin olduğu zamanlarda sizden puan almaktır. Bir anda savunmasız kaldığınız o zorlu günlerde sizin yanınızda olur. Ardından desteğini vererek gönlünüzü kapma adına hamleler yapar. İlgili olması ve her an sizinle olacak düşüncesini size vermesi de hızlı gerçekleşir. Ardından ise yalanlarla çevrili bir ilişkinin ortasına düşürür.

Kalbi Kırık Yalancı Erkek Modeli

Bazı erkeklerin güç anlamında yaklaşımı ise çok daha farklı olabilmektedir. Kendisini çok daha geri plana çekerek zavallı konumuna sokar. Şefkat ve sevgiye aç bir erkekle karşı karşıya gelirsiniz. Sonrasında kalbi kırık olan bu erkeğin ne kadar masum olduğuna inanırsınız. Ancak yalancı erkek için bu da bir taktik hamlesidir. Planlanmış olan bu durumun altında da şüphesiz ki sizi elde etme ve sonrasında kandırma hissi saklıdır.

Çapkın Erkek Yaklaşımı

Bir anda sizinle iletişime geçerek görüşme talep eden yalancı erkek sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Burada da yalnızca kendi istediği zaman görüşüp sonrasında kaybolan erkeklere dikkat etmelisiniz. Çapkın nitelikteki bu erkekler genellikle sorun olmayacak kadınları ister. Doğru bir zamanı bularak sizinle irtibat kurarak “hayır” demenizi imkansız hale getirir. Ardından güzel ve süslü cümlelerle etkisini gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir