Pazar Gündem Turu/ SSK’lı Sevgili Arıyorum

Efkar Gecesi isimli şarkısı için klip çekiminde olan İrem Derici, sevgili arıyorum açıklamasıyla şaşırttı. Programlarda çoğu zaman çapkın olduğunu dile getirmesiyle dikkatleri çekerken olaylı ayrılıkları da gündemdeki yerini koruyor. Son olarak sevgilisini sosyal medyada ifşa etmesi, hakaretler yağdırmasıyla da öne çıkmıştı. Bununla birlikte Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli ile birlikte klip çekimi için lunaparka geldi. Ardından açıklamalar yaparken sevgili adayının onay almasını şart koştu. Eğer hem Sinan hem de Mustafa onay verirse sevgili yaparım açıklamasıyla şok etti. Çok sevdiği iki arkadaşının onayından geçmemesi durumunda asla kimseyle sevgili olmayacağının da altını çizdi.

SSK’lı Sevgili Arıyorum Açıklaması

Daha önce ilişkiye başlayacağı bir isimden de bahseden ünlü sanatçı İrem Derici, son anda vazgeçtiğini belirtti. Bunun nedeni ise SSK’lı olmadığı için Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’nin onay vermemesi, dedi. Sigortası olmadığı zaman serseri gibi geliyor insanlara diyen Derici, daha dikkatli olacağını da belirtti. Özellikle sevgili arıyorum çıkışlarıyla beraber daha seçici olma isteğini ifade etti.

Gündüz Kuşağı Programları Şoku

RTÜK ile ilgili son günlerde yaşanan gelişmeler bir türlü son bulmuyor. Son olarak Türkiye’nin en çok reyting alan gündüz kuşağı programlarının kaldırılacağı iddiası geldi. Özellikle aile kavramının son derece tartışılması ve rezilliklerin ortaya çıkması bunu beraberinde getirdi. Harekete geçen RTÜK, şikayetlerle ilgili inceleme başlattı. Arından ise en çok şikayetin geldiği yayınları mercek altına aldı. Bununla birlikte Esra Erol ve Müge Anlı’nın programlarındaki olaylar takibe girdi.

Türkiye’nin belki de her gün reyting havuzunu oluşturan bu iki programla ilgili ciddi şikayetler söz konusu. Sosyal medyada infial yaratan olayların işlenmesi ve aile kurumunun zarar görmesi nedenler arasında sıralanıyor. Ayrıca evlilik konusunda da yıpratıcı yönleri bulunuyor, fikri öne çıktı. İlerleyen günlerde şok bir kararla gündüz kuşağında yer alan programların askıya alınması mümkün olabilir. Bazı dizilerle ilgili de yine inceleme sürerken kanallar arasında farklılık olup olmayacağı ise büyük merak konusu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir