Öykü Serter Kısmetse Olur İfşası

Birçok farklı programda sunuculuk yapan Öykü Serter Kısmetse Olur: Aşkın Gücü ile yeniden gündemde. Halihazırda Youtube üzerinden yayın hayatına başlayan evlilik programının sunucusu oldu. Bununla birlikte her hafta farklı bir ifşa kaosunun yaşandığı program gündemden düşmüyor. Son olarak ise sunucu Öykü Serter’in yıllar önce söylediği sözler şok etkisi yarattı. Sosyal medyada viral olan videoda Serter’in sözleri büyük tepki çekti. Ayrıca eleştiri yorumları yağarken asla yapmam dedikleri ise alay konusu oldu.

Öykü Serter Neler Söyledi?

Beş yılın ardından evlilik programıyla dönen Öykü Serter Kısmetse Olur ifşası diyebileceğimiz videoyla sarsıldı. “Ben hayatımda asla izdivaç programı sunmadım. Bence önemli bir duruş bu. İnsanlar evlenme programlarında cayır cayır para kazanırken, ben niye evimde oturdum acaba?” sözleriyle tepkisini ortaya koymuştu. Evlilik programlarının son derece basit ve ucuz olduğunun altını çizmişti.

Öykü Serter Kısmetse Olur Evlilik Programı Değil Mi?

Sosyal medyada milyonlarca kez izlenen videoya tepkiler gecikmedi. Son olarak bir yarışmacının ifşa ettiği Kısmetse Olur programı da diğerlerinden farklı değil. Çünkü RTÜK kuralları gereği televizyon yayını yasak olan program, Youtube üzerinden devam ediyor. Bununla birlikte bir kurgu üzerinden yine insanların izdivaç yapmaları üzerine konsepte sahip.

Tepkiler Yorumlara Yansıdı

Paranın ne kadar önemli olduğunu söyleyen bazı takipçiler, Öykü Serter’i sert dille eleştirdi. Karakter üzerinden de yorumlar gelirken ünlü sunucunun nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.

Öykü Serter Kimdir?

1975 Ankara doğumlu olan Öykü Serter, profesyonel yüzücüdür. Ankara TED Koleji, Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi eğitimlerini tamamladı. Radyo yayınlarıyla mesleğe başlarken “Biri Bizi Gözetliyor”, “Akademi Türkiye” gibi flaş yapımların sunuculuğunu yaptı. Halihazırda Öykü Serter Kısmetse Olur programını sunmaya devam ediyor. Bunun öncesinde Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim, Rising Star Türkiye programlarında da yine sunucu koltuğunda yer aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir