O Ses Türkiye Yılbaşı Gecesinde Kimler Var?

Her sezonun en iyi şarkı yarışması olmayı başaran O Ses Türkiye yılbaşı programıyla ilgili bilgiler geldi. Hadise ile Ebru Gündeş’in karşı karşıya geldiği olayların ardından Ilıcalı tarafını seçti. Söz konusu geceye dair hem jüri üyeleri hem de yarışmacıları belli oldu. Bununla birlikte tartışmalar ise sürmeye devam ediyor.

O Ses Türkiye Jürileri

Halihazırda geçtiğimiz sezonlardan Beyaz’ın bir açıklamayla ayrıldığını duyurduğunu biliyoruz. Bununla birlikte Hadise de programda olmayacak. Yılbaşı gecesi en çok izlenecekler listesinde olmaya aday programda Ebru Gündeş ve Murat Boz’un koltuğu kesinleşti. Ayrıca diğer jüri üyeleri ise Yıldız Tilbe ve Seda Sayan olacak.

O Ses Türkiye’de Yılbaşında Sürprizler

Her sene bambaşka isimlerin şarkılar söylediği programda yine ilgi çekici isimler kendisini gösterecek. Herhangi bir son dakika değişikliği olmadığı takdirde Talat Bulut ve Kerem Alışık şarkılarını seslendirecek. Özellikle Yasak Elma dizisiyle tanınan Bulut’un hangi şarkıyla katılacağı ise büyük merak konusu oldu.

Güzel Oyuncular Yarışmacı Oluyor

Cedi Osman’ın eşi Ebru Şahin’in de olacağı O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde Onur Buldu da sahne alacak. Güldür Güldür skeçleriyle dikkatleri üzerine çeken ve sonrasında da Exxen için içerikler hazırlamıştı. Bununla birlikte Melis Sezen, Alina  Boz, Selin Şekerci ve Cemre Baysel gibi ünlü güzeller kendisini gösterecek. Nilsu Berfin Aktaş ve Aslıhan Malbora da yine kadroda yer alacaklar arasında.

Danla Bilic Şov Geliyor

Çok Güzel Hareketler Bunlar skeçlerinden sonra çeşitli sinema filmlerinde rol alan Büşra Pekin’in de olması söz konusu. Ayrıca sosyal medya fenomenleri olan Danla Bilic ile Cemal Can birlikte şarkı söyleyecek. Büyük bir hazırlığın sürdüğü iddiaları yer alırken nasıl bir koreografi olacağı da merak konusu. Eser ve Berfu Yenenler çiftinden ise bir oyun sahnede olacak. Yine bol kahkaha ve eğlencenin olacağı O Ses Türkiye Yılbaşı geceye damga vurmaya hazırlanıyor.

O Ses Türkiye Yılbaşı Gecesi

Sahne oyunları ve şarkıların yanı sıra çeşitli süprizlerin olması da O Ses Türkiye Yılbaşı beklentisini yükseltti. Buna karşın yine de Hadise, Beyaz ve Oğuzhan Koç’un olmasını isteyenlerin sayısı az değil. Ancak en az yarışmacılar kadar jüri üyeleri de gecenin kalitesini belirliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir