En Çok Sevdiğiniz Meyve Karakter Analizi!

meyve karakter analizi

İnsanın hayatındaki her seçim aslında meyve karakter analizi sonuçlarını getirir. Kişiliği anlayabilmek için hangi meyveyi sevdiğine bakabilir, yorumlar yapabilirsiniz. Kişinin hoşlandığı meyveler aslında birçok ipucunu beraberinde getiriyor. Çok tatlı bir meyveyi sevebilir ya da az bulunanı özleyebilir insan. Peki, ne gibi sonuçlar çıkarabilir? Aşağıdaki görselde yer alan meyvelerden hangisi daha fazla seversiniz?

1- Elma

Görselde yer alan meyvelerden en çok elmayı seviyorsanız çokça tüketilen bir meyve olduğunu biliyorsunuz, demektir. Elma seven bir insan formda kalmayı hep arzu eder. Daha disiplinli bir hayat yaşar. Bununla birlikte açık sözlü olurken dışa dönük bir yaşam biçimine sahiptir. Ayrıca hayattan zevk alma konusunda da her zaman coşkuludur.

2- Mango

Güneydoğu Asya kökenli olan Mango, ithal meyveler arasındadır. Eğer mango seven birisiyseniz büyük ihtimalle keçi kadar inatçısınız demektir. Ayrıca sizi etkileyebilmek oldukça da zordur. Duygularınız yerine mantığınızla kararlar almayı da seversiniz.

3- Portakal

Biraz çaba isteyen portakalı yemek diğerlerine göre çok daha zordur. Bundan dolayı kişinin sabırlı olması gerekirken çaba konusunda da ciddidir. Özellikle portakalı seven insanların çok daha azimli olduklarını söyleyebiliriz. Güvenilir olmasının yanı sıra insanları düşünen birisidir.

4- Armut

Meyveler arasında seçiminiz armut olduysa en enerjik kişi sizsiniz. Genelde hep hareket eden ve etkinliklere katılan bir kişiliğiniz var. Durmadan plan yapmaya devam ediyor ve asla aynı şeylerle uğraşmayı istemiyorsunuz. Böyle olunca da hızlı bir şekilde sinirleniyorsunuz. Yeni görevler ve maceralar size iyi geliyorsa yapmaktan asla vazgeçmeyin.

5- Kiraz

Hayal gücünün işaretlerini sunan kiraz meyvesini sevmenin birçok getirisi vardır. Hemen meyve karakter analizi çerçevesinde baktığımızda kirazı seviyor olmak başlı başına içe dönük anlamına gelir. Kişinin daha utangaç olduğunu hemen söyleyebiliriz. Mutlaka çekingen bir yapıya sahipsiniz. Sonrasında da yeni insanlarla tanışmak çok zor geliyor. Ayrıca rahat hissettiğiniz ortamlar ise hep tanıdıklarınızın varlığıyla oluşuyor. Sevimli olduğunuz kadar sadık olmaya da önem veriyorsunuz.

6- Muz

Sağlığı ve pozitif olmayı anlatan Muz seviyorsanız iyi kalpli birisi olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Arkadaşlarınızı çok seviyor, değer veriyorsunuz. Ancak sömürülme ihtimaline her zaman açıksınız. Böyle durumların tekrarlanması halinde güven sorunları yaşıyorsunuz. Ancak siz hep ömür boyu sadık olacak ilişkiler kurmayı bekliyorsunuz. Bunun için ise yakınlarınızı daha özenli seçmeye çalışıyorsunuz.

7- Karpuz

Çok leziz yaz meyvelerinden olan karpuzu seçtiyseniz yaratıcı bir zekaya sahipsiniz. Son derece çalışkan olmanın yanında insan sever yönünüz gelişmiştir. Mutlu olmayı ve mutlu etmeyi her daim önemsiyorsunuz.

8- Limon

Saflığı gösteren limonu seçtiğinize göre her daim hijyene de önem veriyorsunuz. Bununla birlikte düzenli ve temiz olmak sizin için vazgeçilmezdir. Hem ev hem de iş hayatınızda zamanlamaya dikkat ediyorsunuz. Herkesin çok daha dikkatli olması için teşvik edici konuşmaları yapmak size düşüyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir