Merve Boluğur: Onun Bunun Karısı Oldun!

merve boluğur selen görgüzel

Katıldığı televizyon programında Merve Boluğur hakkında eleştiriler yapan Selen Görgüzel, şok bir tepki aldı. Boluğur için sesi güzel değil derken dakikalar geçtikçe sertliği yükseltti. Bununla birlikte yetenekli ve güzel olmasına rağmen Merve’nin tavırlarını yorumladı. Merve’nin annesi olsaydım her gün pataklardım, demesi ise bardağı taşırdı.

Selen Görgüzel Yorumlarıyla Şaşırttı

Merve’nin eskisi kadar rağbet görmediğini belirten Görgüzel, dikkat çekmek istediği dile getirdi. Müzikten yürümek isterken bu kadar kötü bir ses duymadığını da belirtti. Ayrıca Merve’yi çok tanımadığını söylemesi ise Arto’nun tepkisini çekti. Ardından annesi ya da ablası olsaydım pataklayacağım kesin diyerek gülmesi de sosyal medyada olay oldu. Bir kişinin bu kadar kötü eleştirilmesinin yanlış olduğunu belirten kullanıcılar, isyan etti. En sert tepki ise bizzat Merve Boluğur’dan geldi.

Merve Boluğur Sert Yanıtladı

İnstagram hesabından hikaye atan Merve Boluğur, tüm sözlere tek tek karşılık verdi. Kendisini sesi yok diyerek eleştiren Selen Görgüzel’e açtı ağzını, yumdu gözünü. Tırnaklarıyla kariyer yaptığının altını çizen Boluğur, onun bunun karısı olarak gündemdesin, dedi. Bununla birlikte sektörde kimseye böyle sözler söylemediğini belirtirken magazin programlarına da mesaj gönderdi. Antidepresan kullanan bir kişinin kendisini eleştirmesine de isyan etti.

Selen Görgüzel Gündemleri

Daha önce de hesabı ödemeyen erkeğin kafasına masayı geçiririm, çıkışıyla gündeme gelmişti. Hamdi Alkan’ın karısı olarak ismini duyuran Görgüzel, şarkıcılık ve oyunculuk deneyimi yaşadı. Tiyatro oyununda partneriyle dudak öpüşmesi sonrasında boşanmıştı. Kıskançlık üzerinden evliliğinin yıprandığını söylerken psikolojik olarak da zor günler geçirdiği ortaya çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir