MasterChef Fatma Nur Fenomen Oldu

fatma nur

TV8 kanalında reyting rekorları kırmaya bu sezonda devam eden MasterChef yarışmacılarından Fatma Nur fenomen oldu. Herkesle kavga ederek dikkatleri üzerine çeken Fatma Nur’un son halini görünce tanıyamayacaksınız. Yarışmayı 10.sırada bitiren sansasyonel ismin yeni mesleği belli oldu. Birçok kişinin tepkisi çeken ünlü yarışmacı artık bir sosyal fenomeni.

Fatma Nur Fenomen Oldu

Başta Acun Ilıcalı olmak üzere çeşitli isimlerle tartışmaları gündem olmuştu. Sonrasında şeflerle arası da bozulan Fatma Nur’un potadan her seferinde çıkması ise şok etkisi yarattı. Ancak bir türlü sevilmeyen yarışmacının bomba gibi gündeme düşen değişimi şok etti. İnstagram hesabını aktif kullanmaya başlayan elenen yarışmacı, makyaj ve dekolteli kıyafetleriyle dikkat çekti. Birçok kullanıcın yorumları ise ne kadar büyük değişim olduğunu gösteriyor.

MasterChef Fatma Nur Kimdir?

23 yaşındaki Fatma Nur, Yozgatlı bir ailenin kızıdır. 10 yaşından beri aşçılık üzerine çalıştığını belirtir. Bununla birlikte Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir otelde sushi şefliği yapmıştır. MasterChef yarışmasını kendisi için hedef belirler. Ardından ilk turda üç evetle ana kadroya geçer. Sonrasında ise sekizinci yarışmacı olurken sık sık tartışmalarda başrol alır. Son olarak elenen Fatma Nur, yarışmayı onuncu olarak tamamlar.

Fatma Nur Gerçek Mi?

Özellikle program izleyicilerin sordukları soruların başında Fatma Nur gerçek mi gelir. Çünkü hali ve tavırlarıyla tüm yarışmacı arkadaşlarını çileden çıkarmayı başarmıştır. Ardından ise jüri üyelerinin de çoğu zaman tepkisini çekmiştir. Genellikle çok konuşkan ve her şeye karışan huyuyla akıllara kazınan Fatma Nur fenomen olarak yoluna devam ediyor. İnstagram hesabı üzerinden paylaşımlarıyla ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte bir daha şef ya da aşçılık kariyerine devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor. Genellikle TV8 programlarının yarışmacıları ana mesleklerini yapmamaya başlıyor. Takipçi sayısının hızlı artmasından dolayı da influencer olma hedefinde ilerleyecek gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir