Kısmetse Olur Furkan İfşacı Çıktı İddiası!

kısmetse olur furkan

RTÜK kararıyla yasaklanmasından yıllar sonra dijital yayınla geri dönen Kısmetse Olur Furkan iddiaları giderek büyüyor. Erkek yarışmacılardan olan Furkan Can Ağca hakkında çıkan iddialar şok etkisi yarattı. Yeni bölümleriyle Youtube kanalında devam eden programdaki 21 yaşındaki Furkan Can Ağca olayı gündeme geldi. Yarışmaya sonradan katılması ve bir anda arkadaşlarının tepkisini çeken Furkan’ın başı eski olaylarla dertte.

Sevgilisini İfşa Etmiş

Estetikli kadınlar ve kabadayı erkek figürlerle dikkat çeken Kısmetse Olur yarışmasında Furkan gerginliği sürüyor. İddiaların sahibi ise Furkan Ağca’nın eski sevgilisi Gülden Kaygın oldu. Kaygın’ın ortaya çıkardığı belge ve bilgilerde yarışmacıyı zorlayıcı durumlar yer alıyor. Buna göre Kısmetse Olur Furkan eski sevgilisi Gülden’i defalarca döverek darp etmiş. Ayrıca çıplak pozlarını çekerek internet ortamında ifşa etmiş. Bir buluşmasında otel görevlileri sayesinde hayatta kaldığını iddia eden Kaygın, çok daha ilerisi olduğunu vurguluyor.

Şantaj Yaparak Para İstedi

Furkan’ın çıplak görüntülerini çektikten sonra kendisine şantaj yaptığını ileri süren Kaygın, para verdiğini dile getirdi. Kardeşi aracılığıyla istediği parayı göndermesine karşın yine de ifşa olayı gerçekleşti. Bununla birlikte şiddet olaylarıyla ilgili de yargılama tutanaklarının olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili Kısmetse Olur programı yöneticilerinin ne yönde bir karar vereceği bilinmiyor. Ancak birçok kadın ve erkek yarışmacılarla ilgili türlü dedikodular dönmeye başladı. İlk günden itibaren skandallar ve şok edici bilgilerin olması da oldukça manidar. Bununla ilgili olarak şu an için herhangi bir karar alınmış değil.

Kısmetse Olur Furkan Cevap Verdi

İddialarla ilgili konuşan 21 yaşındaki yarışmacı Furkan Ağca ise yalanlama yayınladı. Halihazırda sosyal medya fenomeni olduğunu belirterek markalarla işbirliği anlaşmalarının sürdüğünü ifade etti. Bununla birlikte modellik yaptığını da söyleyen Ağca, iddiaları iftira olarak gördü. Birçok farklı hesaptan ise yarışmacıyla ilgili çok farklı iddiaların devam etmesi de skandalları büyütüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir