Kişilik Analizi Parmaklar ile Nasıl Ortaya Çıkar?

Söz konusu kişilik analizi parmaklar yardımıyla da yapılabilirken erkeklerin özelliklerini rahatlıkla görebilirsiniz. Evet, parmakların durumuna göre nasıl bir kişiliğe sahip, neler ister ve nelere sahiptir sorularına yanıt buluyoruz. Sizlerde çevrenizdeki erkekler için bunu uygulayabilir, sonucun nasıl olacağını görebilirsiniz. Vakit kaybetmeden başlayalım artık.

Parmaklarla Kişilik Testi

Kişinin sahip olduğu parmak yapısı, uzunluğu aslında birçok bilgiyi içerir. Bizlere çok sayıda veri veren bu durumla alakalı çok sayıda araştırma bulunuyor. Bununla birlikte bilimsel çalışmaların devam ettiğini söylemek de yanlış olmayacaktır. Çünkü her geçen gün çok daha fazlasına sahip olacağımızı görüyoruz. Peki, sizce parmaklar sayesinde hangi bilgilere sahip olabiliriz?

Söz konusu araştırmalar sonucunda ortaya çıkan duruma göre üç farklı karakter durumu bulunur. Bunları A, B ve C olarak sıralayan bilim insanları, erkeklerin parmaklarına göre sınıflandırma yapmıştır. Şimdi bunlara sırayla baktığımızda neler olacağını göreceğiz.

A Sınıfı Kişilik Analizi Parmaklar Nasıldır?

Kişinin yüzük parmağı, işaret parmağından daha uzun ise A sınıfı karakter analiziyle bağdaştırma durumu bulunur. Bu kategori genelinde erkeklerin ortalaması yakışıklıdır. Ayrıca etkileyici bir tarza sahip olan erkek, herkesle çok daha kolay yoldan anlaşır. Ortak zemin bulma konusunda iyidir. Ancak yine de bazı durumlarda saldırgan özelliği ortaya çıkar. Ayrıca risk alma konusunda da oldukça cesurdur. Bunun getirisi ise çok daha yüksek maddi kazançlardır.

B Sınıfı Kişilik Analizinde Parmak Yorumları

Eğer yüzük parmağı, işaret parmağına göre kısaysa B sınıfı kişilik durumu vardır. Buna göre daha özgüvenli bir erkekle karşı karşıyasınız demektir. Ayrıca narsist durumları da olabilmektedir. Ancak yalnız kalmaya ve rahat yaşamayan alışkındır. Rahatsız etmemeniz gereken durumlar bulunurken aşk konusunda ise çekinceleri çoktur. Her zaman için ilk adımı karşı taraftan bekleyen B sınıfı erkeklerde girişim çok azdır.

C Sınıfı Kişilik Analizi Verileri

Yüzük parmağı ve işaret parmağı eşit uzunluğa sahip olan erkekleri ifade eder. Tam anlamıyla bir uzlaşı uzmanı olduğunu söylememiz mümkündür. Ayrıca hem arkadaş hem de sevgili açısından sadık bir görünüm sunar. Sevgi dolup olup hayatını dengeli bir şekilde yaşamaya düşkündür. Daha sakin yapılı ve organizasyon sever tarafı da bulunur bu erkeklerin. Söz konusu kişilik analizi parmaklar ile uyum içerisinde olurken buna göre de bir araştırmada bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir