Kadınlar Nasıl Erkek İster?

Söz konusu araştırma ve verilere baktığımızda kadınlar nasıl erkek ister sorusuna yanıt çıkıyor. Şüphesiz ki çokça merak edilen bu soruyla ilgili ayrıntılarda fazladır. Ayrıca kadınların neden hayır diyemediğini de bilmek gerekir. Asla bu erkeklere karşı koyamayan kadınların aslında ne istediği de açıktır. Eğer siz de kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Kadınlar çoğunlukla seçici taraf olurken kişisel istekler rol oynar. Ancak yine de bazı durumlar vardır ki her kadın için çekici gelir. Özellikle çekici erkek oluyorsa davranışlar ve sahip olduğu niteliklere bakarak bunu anlamak çok da zor değildir. Eğer bir kadının dikkatini çekmek istiyorsanız mutlaka bu özelliklerden birkaçına sahip olmalısınız. Peki, kadınlar nasıl erkek ister acaba?

Güvenilir Erkek Modeli

Halihazırda güven son derece önemli olmakla beraber ilişkileri her zaman ileri taşır. Her ne sebepten olursa olsun güven kazanan erkekler birkaç adım öndedir. Her kadın için erkeğin güvenilir ve sadık olması ilk kuraldır. Yakışıklı ya da zengin olmasına karşın güven vermeyen erkeklerin hiçbir şansı olmayacağını söylemek de yanlış değildir. Ayrıca mutlu ve huzur vaat edene bir ilişkide sadakat aranır. Bunun için kadınlar nasıl erkek ister sorusunda güvenilir olması ilk unsurdur.

Kadınlar Eğlenceli Erkek Sever Mi?

Şüphesiz ki eğlenceli erkekler çekici gelmeye devam ediyor. Kaliteli ve zeka gösteren şakalara kahkaha atmaya bayılan kadınlar için bu son derece değerlidir. Güldüren ve güldürmeyi seven erkek modellerine karşı zaafı vardır birçok kadının. Bir anda çekici gelmesinin yanı sıra baş döndürücü bir etki ortaya çıkar. Sonrasında ise ilişkinin hep bu eğlenceli halinin devam etmesini ister. Esprileriyle farklı insanların ilgisini çekmek ve takdir kazanmak da önemlidir. Çünkü kadınlar erkeğinin beğenilmesi sonrasında özgüven kazanır. Çünkü kendisine gelen övgüleri de bu şekilde almak iyi gelir.

Yemekleriyle Dikkat Çeken Erkekler

Kadınların hiçbir şekilde uzak duramayacağı erkek modellerinden belki de en önemlisi yemek yapanlarıdır. Mutfakta harika işler çıkaran bir erkeğin ne kadar karizma olduğunu anlatmak zordur. Her kadının hayali olan aşçı erkek figürü birçok dezavantajı ortadan kaldırır. Bunun için kadınlar nasıl erkek ister için yemek püf noktasıdır. Eğer herhangi bir yeteneğiniz yoksa bile hemen yemek yapmayı öğrenerek çekici olmayı başarabilirsiniz. Ayrıca nereden geliyor bu karizma demeyin. Çünkü çok özel bir alan olan mutfaktaki hakimiyet, birçok durumu tetikler. Kadınların devamlı yalnız olduğu bir bölgede erkeğin yardımına koşması da harika bir tat verir.

Kadınlar Nasıl Erkek Sever?

Fiziksel açıdan yeterliliğe sahip erkekler elbette ki avantajlıdır. Özellikle düzenli spor yapması ve kaslara sahip olmasıyla kendisini gösterir. Kadınların ilgisi için yapılı bir vücut yarar getirir. Ancak yine de diğerlerine göre çok daha yüksek bir tesiri yoktur. Bununla birlikte kendinden emin olması, nazik ve kibar konuşması da etkileyen diğer unsurlardır. Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız asla hayır diyemeyeceği bu özelliklere sahip olmanız işinizi kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir