Kadınlar Buraya! Zayıf Gösteren Kıyafet Tüyoları

Her ne kadar insan kendisiyle barışık olsa da kilolarını açık etmeyecek kıyafet tüyoları ile daha şık görünebilir. Zayıf gösteren giyim hamleleriyle sizlerde tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Davet ya da arkadaş buluşmalarınızda uygulayacağınız bu taktiklerde herkesin ilgisini kazanabilirsiniz. Bedeniniz ne kadar büyük olursa olsun doğru stil seçimleriyle zayıf görüneceğinizi unutmayın. Halihazırda sadece bol giyim seçimi de değildir mesele. Bununla birlikte zayıf gösteren kıyafet tüyolarıyla ışıltılı bir gece geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Tek Renkli Kıyafet Seçimi

Çok daha karışık renkli kıyafetlerde odak noktası birleşim yerlerinde olur. Bunun sonucunda ise karın bölgesi ya da bel çevresinde yoğunlaşma söz konusudur. Ayrıca renklerin çok parlak olması da yine ortaya vücudunuzu çıkaracaktır. Eğer ince bir bel durumu yoksa mutlaka ten renkli kıyafetlerinizi tercih etmelisiniz. Daha zayıf görünmenizi sağlayacak uzun görünüme de bu sayede erişebilirsiniz. Hatlarınızı örtecek olan tek renk, herhangi bir birleşim bölgesinde yoğunlaşma da sağlamaz.

Dikey Çizgili Kıyafet Tüyoları

Kıyafetlerinizde yatay ve dikey çizgili kullanımları sevebilirsiniz. Stratejik olarak baktığınızda dikey her zaman için günü kurtarır. Ayrıca tek tona sahip olması da estetik görünüm sunar. Dikey çizgiye sahip pantolon, elbise ya da eteklerle daha uzun ve zayıf görünmek mümkündür.

Yüksek Bel Pantolonlar Hayat Kurtarır

Temelde vücut için aslında yapmamız gerekenler aynıdır. Burada önemli olan husus, insan gözünü etkileyerek algı değişikliğidir. Halihazırda hem bacak boyu hem de kişinin vücut yapısını uzun gösterme yoluyla zayıflığı ortaya çıkar. Bunu sağlayacak kıyafetlerden bir tanesi de şüphesiz ki yüksek bel pantolonlardır. Karın bölgesinin şişkin olması durumlarında karşı da en iyi önlemdir. Ayrıca kıyafet tüyoları seçiminde de her yere uygundur. Arkadaş ortamlarınızda veya gece buluşmalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede nereden geliyor bu şıklık sorusunun yanıtı ortaya çıkar.

Ayakkabı Seçimi

Daha uzun bir görünüm için elbette ki topuklu seçimi yaparak kombini tamamlayabilirsiniz. Bu sayede zayıf olarak davetlere katılarak gece boyu keyifli olmaya devam edersiniz. Ayrıca uzun elbiselerde yine topukluya destektir. Bunun haricinde tunik kullanımları da yine tarzınızı yansıtması durumunda bir başka öneridir. Yapacağınız seçimlerle ceket birleşimi de yine zayıf göstermeyi amaçlayan bir başka taktiktir.

Kıyafetlerle Aksesuar Kullanımı

İnsanların dikkatini başka yönlere çekme adına kullanacağınız aksesuarlar son derece önemlidir. Özellikle uzun ve kalın kolye kullanımıyla daha uzun bir imaj ortaya çıkarabilirsiniz. Mutlaka kol saati de kullanmanızı tavsiye ederiz. İsteğe bağlı olarak korse kullanımları da yine yaparak vücuda şekil verebilirsiniz.

Gece boyunca kıyafet tüyoları ile oluşturduğunuz görünümü bozmama adına da yapmanız gerekenler vardır. Bunların başında dik durma alışkanlığı gelirken kambur durumlar kilolu ortaya çıkarma potansiyeline sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir