İnternetten Para Kazandıran Uygulamalar Listesi

Halihazırda evde boş oturmak yerine ek gelir için para kazandıran uygulamalar listesine göz atabilirsiniz. İnternet üzerinden kolayca telefonunuzla giriş yaparak gelirinizi yükseltebilirsiniz. Son derece kolay olmakla beraber aşağıda seçeneklerden istediğinizi de seçebilirsiniz. Hepsinin artı ve eksi yönleri bulunmakla beraber kazançlarda sizin performansına göre oluşur. Vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

Google Ödüllü Anketler Kazancı

Hızlı bir şekilde hemen telefonunuza Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirerek kazanmaya başlayabilirsiniz. Burada çeşitli firmaların ve mağazaların anketleri yer alır. Halihazırda ilk amaç doğru bir şekilde potansiyel kullanıcıların isteklerini öğrenmektir. Bununla birlikte yapacakları satış süreçleri ve reklam organizasyonlarını belirlemektir. Google uygulaması üzerinden ise sizler firmaların anketlerini doldurarak kredi kazanırsınız. Sonrasında paraya çevirerek gelir elde etmiş olursunuz.

Hemen uygulamayı açarak bilgilerinizi girebilirsiniz. Ardından ise anket doldurma için uygun olup olmadığınızı anlayacak anketini sunuyor. Burada hangi anketlerin sizin için ideal olduğunu belirliyor. Sonrasında size yönelik anketleri getirerek doldurmanızı istiyor. Eğer mobil uygulama üzerinden para kazanmak istiyorsanız bu, en yüksek gelir oranına sahiptir.

PostBee İnstagram Ünlüsü Olun

Eğer İnstagram hesabınızda 500 ve üzeri takipçiye sahipseniz PostBee uygulamasını mutlaka indirmelisiniz. Burada farklı markaların postları yer alır ve hemen sizin para kazanmanızı sağlar. Bunu yapmak için ise para kazandıran uygulamalar listesindeki PostBee indirebilirsiniz. Hem App Store hem de Google Play üzerinden indirme sorunsuz gerçekleşiyor. Ardından buradaki postları fotoğraf ya da video olarak İnstagram hesabınızdan paylaşıyorsunuz. Ardından etkileşim durumlarına göre kazanç elde edersiniz. Söz konusu kazançlarınızı ise banka hesap bilgilerinizi vererek alıyorsunuz.

Yandex Toloka Görevleri

Bu mobil uygulamayı indirerek çeşitli görevler yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Halihazırda Yandex ürünü olan bu uygulama, bilgisayarın hesaplamakta zorlandığı işlemleri insanları yaptırıyor. Farklı sitelere ait içerik ve görsel sorunların olup olmadığına bakarak bildirim yapıyorsunuz. Ayrıca ürünlerin arama motorlarına uygun olup olmadığını da kontrol ediyorsunuz. Panel üzerinden tüm işlemler hakkında sizlere bilgilendirme sunuyor.

Swagbuck Para Kazandırıyor

Çeşitli anketlerin yanı sıra video izleme ve müzik dinleyerek de para kazanmayı mümkün hale getirebilirsiniz. Halihazırda anketlerin çok daha fazla sayıda olması büyük bir avantajdır. Bununla birlikte en iyi ücretli anket uygulaması unvanına sahip olan Swagbuck filmler ve alışveriş deneyimlerini konu alıyor. Politika ve tv programlarına yönelik anketlerinin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Spor, moda ya da müzik videolarını izleyerek de gelir elde edersiniz. Diğerlerine kıyasla çok daha geniş bir yapısı bulunur. Tahmini olarak aylık 800 TL üzerinde bir gelirin sahibi olabilirsiniz.

Mobilden Para Kazandıran Uygulamalar

Hemen bu para kazandıran uygulamalar üzerinden seçimler yapabilirsiniz. Hemen hepsi için para kazanma söz konusu olurken elbette ki zaman ve emek harcamanız gerekir. Ancak çok yüksek bir gelire sahip olmayacağınızı da unutmayın. Yalnızca ek gelir olarak bunları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Şimdiden kolay gelsin.

One Reply to “İnternetten Para Kazandıran Uygulamalar Listesi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir