İnternette Oyun Oynayarak Para Kazanma Mümkün

Halihazırda internette oyun oynayarak para kazanma mümkün mü? Elbette ki bu soru biraz yanıltıcı geliyor insana. Hemen şüpheler başlıyor ve olur mu canım öyle şey, yanıtlarını duyuyorsunuz. Ancak güvenilir olmasının yanı sıra gayet güzel bir işleyişe sahip WowApp ile bu durum gerçek. Bununla birlikte yalnızca oyun oynayarak değil, reklam izleyerek ya da anket doldurarak da kazançların sahibi olabilirsiniz. Bunu yapmak için ise sadece bir cihaza ve internete ihtiyacınız var. Arzu ederseniz siteyi detaylı bir şekilde inceleyebilir, üyelik süreçlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Biz ise burada oyun oynayarak para kazanma serisini göstereceğiz.

Oyun Oynayarak Para Kazanma Üyeliği

Söz konusu uygulamaya dair sorular elbette ki çoktur. Öncelikli olarak yabancı bir merkezli şirket olduğunu söylemekle beraber kazançları kendi coin şeklinde sunuyor. Bununla birlikte ödemeleri ise Dolar üzerinden gerçekleştiriyor. Ortalamaya bakacak olursak sitenin 1 coin için denk hesabı 1 cent oluyor. Yani 1 kuruş seviyesinde değerlendirebilirsiniz bu durumu. Çok yüksek bir gelir kapısı olduğunu söylemek ise şu an için zor. Tahmini olarak iyi bir oyuncu olursanız aylık 500 TL’ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Ancak dolar üzerinden ödemeler olduğu için bu çok daha ciddi bir seviyeye çıkabilir. Ayrıca yalnızca yapmanız gereken ise oyunlara dahil olmak ve seviyelere geçmektir. Bunun haricinde herhangi bir ödeme talebi bulunmuyor. Kolaylıkla bilgilerinizi vererek üyelik işleminizi başlatabilirsiniz. Sonrasında ise Oyunlar sekmesi üzerinden arzu ettiğiniz oyunları seçebilirsiniz.

Uygulamadan Oyun Oynama İşlemi

Siteye giriş yaptıktan sonra Oyunlar sekmesini hemen göreceksiniz. Burada editörün seçtikleri oyunlar listesi vardır. Halihazırda oyun oynayarak para kazanmaya dahil olursunuz. Oyunlarla ilgili herhangi bir indirme ya da yükleme durumu yoktur. Standart site oyunlarında olduğu gibi hemen açılır ve oyun başlar. Peki, nereden geliyor bu oyun parası?

Telefondan Oyun Oynayarak Para Kazan

Sol bölümde hesap bölümü bulunurken wow coin hesabı üzerinden ödemeler talep edebilirsiniz. Bağış yapma imkânı da verirken kredi kartı ya da Paypal üzerinden ödemler gerçekleşiyor. Ayrıca kazançlarınızın üzerinden minimum 60 gün geçtikten sonra çekim işlemleri onay alır. Ayrıca çekim sırasında belli bir oran kesinti yaptığını da söylememiz gerekiyor. Sonrasında ise iki haftalık zaman zarfı içerisinde kazançlarınız sizlere ulaşıyor.

Oyun Oynama Dışında Para Kazan

Üyelik yaptıktan sonra yalnızca oyun oynamanız gerekmiyor. Bunun dışında üst bölümden hemen videoları izleyerek de kazançlarınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca anket doldurma süreçleri de var olurken çeşitli internet etkinlikleri de kazanç hanenize yansır. Bunların hepsi aynı havuzda biriktiği için hepsini yaparak çok daha yüksek gelirlerin sahibi olabilirsiniz. Eğer üyelik yapacaksanız sadece oyun oynayarak para kazanma anlamsız olur. Diğer ek işlemlerle de hem boş vaktinizi değerlendirebilir hem de kazanç oranlarınızı çok üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir