İçerik Yazarlığı Platformu Textoni Nedir?

içerik yazarı textoni

.Halihazırda içerik yazarlığı Textoni büyük kazanımlar vaat ederken son yatırımları da dikkatleri çekiyor. Söz konusu 58 farklı ülkeden markaların bulunduğu bu platformda serbest yazarlık yapabilirsiniz. İçerikler oluşturarak markaların reklam ve tanıtımlarını çok daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Binlerce yazarın bulunduğu sistem üzerinden hemen kaydınızı oluşturarak merhaba diyebilirsiniz.

Textoni Hakkında

İnternet dünyasının her an ihtiyaç duyduğu en iyi içerik platformları arasındadır. Söz konusu marka ya da ürünleriniz için içerikler oluşturun. Hazır içerikleri satın alabilirsiniz. Bununla birlikte serbest çalışan yazarlarla uzun süreli serüvenlere dahil olabilirsiniz. Bununla birlikte içerik ve metin yazarları için büyük bir şanstır. Eğer kaleminize güveniyor ve ben de internetten içerik yazarlığı yapabilir diyorsanız üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Textoni Yazarı Olmak

Yazar olarak kaydol bölümünden hemen formu doldurabilirsiniz. Mail ve kullanıcı adıyla birlikte süreç tamamlanır. Ardından mail adresinize gelen altı haneli kodu, sitedeki onay bölümüne yazmanız gerekir. Bununla birlikte onay işlemleri tamamlanır ve profiliniz açılmış olur.

Profil Oluşturma

Söz konusu profil oluşturma kısmında açıklama vardır. Ayrıca 100 kelime başına kaç kelime istediğinizi de yazmalısınız. Dolar üzerinden bir ücretlendirme vardır. Sonrasında alt kısmında ödeme bilgilerinizi girerek süreçleri tamamlarsınız. Eğer soru ya da yardım gerekli olursa sol kısmındaki destek mailinden iletmeniz mümkündür. Ardından içerik oluştur diyerek yazı yazmaya başlayabilirsiniz.

İçerik Konuları Neler?

Oluşturacağınız içeriklerle ilgili kategori ve konular tamamen size aittir. İstediğiniz dil ve konuda içerikler yazabilirsiniz. Ardından bunları satışa çıkarabilir, fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Marka ya da kurumsal hesapların içeriklerinizi satın almasıyla birlikte ödemeler, belirttiğiniz banka hesabına gelir.

Son derece kolay ve güvenilir yoldan içerik yazarak para kazanmak isteyenler için Textoni önemli artılar vaat eder. Bunlardan bir tanesi kazançların gayet makul olmasıdır. Ayrıca işlemler sırasında herhangi bir hata ya da problem söz konusu değildir.

İçerik Yazarlığı Başvurusu

Ek gelir kazanmak ya da içerik-metin yazarı olarak kariyer yapma adına uygun platformların başındadır. Elbette ki daha iyi ve kaliteli bir şekilde nasıl içerik yazabilirim sorusu önemlidir. Söz konusu internet içeriklerimizde buna dair de çok detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir