Hoşlandığım Kişiyi Nasıl Etkilerim?

Güzel bir mekanda hoşlandığım kişiyi nasıl etkilerim acaba diyorsanız altın değerindeki kuralları bilmelisiniz. Nasıl davranacağınızı ve nelerin etkili olduğunu bilerek çok daha isabetli atışlar yapabilirsiniz. Unutmayın, belki de bakıştığınız kişi hayatınızın aşkı olabilir…

Göz Teması

Hoşlandığınız kişinin size baktığını fark ettiğinizde göz göze gelirseniz. İlk anda bir utangaçlık olsa da sakin kalmalısınız. Bunu devam ettirmek harekete geçmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte güzel bir bakış atma noktasında ise öneriler alabilirsiniz. Çünkü insanlarla ilk iletişim her zaman için gözlerdir. Mutlaka gözlere bakarak kişinin ruhuna hitap edebilirsiniz. Ayrıca zihnine açılmak adına da yine gözleri kullanabilirsiniz. Böylelikle kişinin size karşı daha yumuşak ve nazik olmasını sağlarsınız. Gözleri fark etmeden gitmek ise daha olumsuz bir sonucun ortaya çıkmasını beraberinde getirir. Gidip konuşmadan önce mutlaka hoşlandığınız kişiyi göz hapsine almalısınız. Bu ufak bakışmalar bile karşılıklı olması durumunda tam bir baştan çıkarıcıdır.

Gülümseme

Göz teması devam ederken hoşlandığım kişiyi nasıl etkilerim cevaplarından olan gülümseme gelsin aklınıza. Hemen yüzünüze çok daha abartı olmayan bir tebessüm getirin. Böylelikle memnun olma hissini karşı tarafa verirsiniz. Bununla birlikte harekete geçip konuşma adına da bir hamle daha yapmış olursunuz.

Beden Dilinin Önemi

Vücudunuzu ona çevirmeniz ve kollarınızı da rahat hale getirmeniz birçok şey ifade eder. Asla bacaklarınızı çapraz yapmayın veya ters pozisyonda ilgilenmeyin. Böyle durumlar kötü izlenim için yeterli sebeplerdir.

Hoşlandığım Kişiyi Nasıl Etkilerim Konuşması

Bakışmalar sonrasında cesaretinizi toplayıp konuşun. Yanına giderek doğal bir şekilde sıradan konulardan bahsedebilirsiniz. Bununla birlikte selam vermeyi ve rahat görünmeyi ihmal etmeyin. Ayrıca samimi bir davranış her zaman için caziptir. Rol yapmak veya ukala olmanın hiçbir getirisi yoktur. Sonrasında tanışmak istediğinizi belirtebilir, kibar ve nazik olmaya devam edebilirsiniz.

Her ne kadar hoşlandığım kişiyi nasıl etkilerim diyen siz de olsanız çekingenlik en büyük baş belasıdır. Utanma ya da rahatsız etme düşüncesinden sıyrılmalısınız. Onun sizi beklediğini düşünebilir, birlikte daha hoş olacağınızı hayal edebilirsiniz. Bundan dolayı erkenden pes etmek ya da konuşmaktan vazgeçmeyi aklınızdan çıkarmalısınız. Ayrıca telefonunu almayı da ihmal etmeyin. Kendinize güveniniz olması her zaman karşınızdaki kişiyi olumlu etkiler. Ne yaptığınızın farkında olun ve asla tereddüt etmeden süreçleri tamamlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir