Hızlı Kilo Verdiren Şok Diyet Programı

Özellikle bel ve basen bölgelerindeki fazlalıkları istemeyen kadınlara özel şok diyet programı ile karşınızdayız. Hem lezzetli bir tarif olması hem de etki gücüyle herkese uygundur. Sağlığınızdan hiçbir şey kaybetmeden kilo vermek istiyorsanız hemen tavsiyelerimizi uygulamaya başlayabilirsiniz.

Kadınların korkulu rüyalarından birisi elbette ki göbek yağlarıdır. Sürekli spor yaparak bile bu bölgenin incelmesi oldukça uzun zaman alır. Ayrıca yine bitmek bilmeyen iştah durumu da göbeği kalıcı hale getirir. Bir yandan spor yapıp diğer yandan da günler içerisinde göbeğinizdeki yağlardan kurtulmak istiyorsanız sizlere özel programımız hazır. Bununla birlikte basen yağları için de aynı durum geçerlidir. Peki, buna özel tarif nereden geliyor?

Kilo Verme Süreci Nasıl İşler?

Öncelikli olarak kilo vermekle ilgili doğru bilinen yanlışları sıralamak gerekir. Çünkü hemen herkesin ihtiyacı olan kilo verme konusunda yapılan bariz hatalar vardır. İlk olarak kişinin vücudunu iyi tanıması lazımdır. Bu sayede vücudun hangi bölgelerinden kilo verilebileceği ya da vermek istediğini öğrenir. Buna yönelik spor hareketleri yapılması ve diyet programlarının oluşturulması da son derece önem taşır. Aksi durumda gelişigüzel yapılan diyet programlarının belirgin bir etkisi olmayacaktır. Ayrıca şok diyet programı uygulamalarında mutlak surette belirtilen tüm hususlara önem vermeniz gerekir.

Diyet Programına Özel Tarif

3 gün boyunca şok diyet programı kapsamında yapacağınız özel tarif malzemelerini hemen sıralayalım. Öncelikle 4 yemek kaşığı kadar yoğurt ve 1 kase kadar marul ana malzemeleridir. Bunlarla birlikte 4 yemek kaşığı haşlanmış bulgur ya da buğday seçimi yapabilirsiniz. Yarım su bardağı nohut yine haşlanmış olacak ve üstü için maydanoz kullanımı söz konusudur.

Gün içerisinde iki öğün bu tarifi yiyerek hızlı bir kilo verme sürecine gireceksiniz. 3 gün boyunca devam edecek bu tarifin yapımı marul ve yoğurt karışımıyla başlar. Sonrasında su içerisinde bir süre bekleyen bulgur ve nohut ekleyerek maydanozları doğrayın. Son derece lezzetli olacak besleyici tarif içerisine baharatlar koyabilirsiniz.

Şok Diyet Programı

Diyet sürecinde haşlanmış yumurta, peynir ve zeytin üçlüsüyle kahvaltı yaparak güne başlayın. Ardından öğle saatinde bu tarifi istediğiniz miktarda tüketebilirsiniz. Yoğurt ve marul içerdiği için herhangi bir porsiyon kısıtlaması yoktur. Ancak yine de çok abartıya kaçmamanızı öneririz. Akşam öğününde de yine bu tarifi yiyerek günü noktalayın. Süreçte mutlaka günlük 2 litrenin üzerinde su tüketilmesi de şok diyet programı açısından önem taşır. Üç günün sonunda minimum 4 kilo vereceğinizi göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir