Herkese Uygun 3 Günlük Diyet Programı

Fazlalıkların daha hızlı gitmesi adına herkese uygun 3 günlük diyet programını uygulayabilirsiniz. Harika bir detoks kampına sizleri de davet ederken mutlaka yapmanız gerekenler bulunuyor. Bununla birlikte arınma olarak düşüneceğiniz bu süre içerisinde yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sonrasında yine düzenli bir takip sonucunda kilo vermeye devam edebilirsiniz. Daha sert gibi gözüken bu diyet programında birçok husus var. Ancak elbette ki sağlık konusunda yine taviz vermiyoruz. Hiçbir olumsuz durum yaşamadan geçireceğiniz sadece üç gün içerisinde beş kilodan fazlasını verebilirsiniz.

3 Günlük Diyet Menüsü

Halihazırda program çerçevesinde ana ve ara öğünler yer alıyor. Sabah saatlerinde yulaf ile birlikte şeftali ve badem tüketebilirsiniz. Bununla birlikte yine yoğurt da iyi bir takviye olabilir. Ara öğünlerde ise mutlaka ödem atan çayları tercih ediyoruz. İlk ara öğün için zencefilli çayı öneriyoruz sizlere. Bu sayede metabolizma hızlanırken aynı zamanda bağışıklığı güçlendirmeyi de sağlıyoruz. Sonrasında ise öğle saati için bol yeşillik içeren bir salata en iyisi. Üzerinde bir tatlı kaşığı kadar zeytinyağı ve lor peyniri de eklersiniz. Ayrıca bulgur ya da mercimek haşlayarak da yanında tüketebilirsiniz.

Öğle yemeği ve akşam yemeklerinde bol salata yapmalısınız. Öğle yemeğinde haşlanmış ürün seçimi olurken akşam ise çorbayla yemeğe başlamak en ideali olur. Bununla birlikte kahvaltı da olduğu gibi yine bir kase yoğurt yiyebilirsiniz. Böylece yoğurt, haşlanmış yemek, salata ve zencefilli çayla günü noktalarsınız. Bunu üç gün boyunca devam ettirmeniz durumunda harika bir kilo verme sürecine girersiniz.

3 Günlük Diyet Püf Noktaları

Söz konusu üç günlük diyet boyunca hiçbir şekilde fazla porsiyon kullanmamalısınız. Elbette ki bazı günler doymayacak ve alternatifler arayacaksınız. Ancak mutlaka kendinize hakim olmalısınız. Bununla birlikte su ve maden suyu da 3 litreden fazla olmalıdır. Bitki çaylarını içerken hiçbir şekilde şeker ilavesi yapmamalısınız. Ayrıca gazlı içeceklerle alkol ürünleri ve kahveden de üç gün boyunca uzak durmalısınız. Eğer bu üç günlük diyet özelinde yürüyüş ya da koşu yaparsınız çok daha fazla kilo verebileceğinizi de söyleyebiliriz.

Dirençli olmanız halinde kolaylıkla göbek ve bacak bölgesinde kilo kaybı yaşarsınız. Var olan besin değerlerine baktığımızda da tüm protein, mineral, karbonhidrat alımlarını yapmış oluyorsunuz. Bundan dolayı endişe etmeden menüyü uygulayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir