Hangi Çiçek Neyi Gösterir? Karakter Analizi

hangi çiçek

Uzmanların karakter analizlerinde kullandığı hangi çiçek neyi gösterir konseptiyle karşınızdayız. Söz konusu araştırmalar aslında insanların yaptıkları seçimlerin ne kadar belirleyici olduğunu ortaya koyuyor. Yaşadıkları ya da yaşamadıklarının seçimler üzerindeki etkisi oldukça fazla. Bununla birlikte oturma pozisyonlarından tutun da yemek alışkanlıklarına kadar aslında her bir seçim, karakteri de gösteriyor. Bu testimizde hangi çiçeği seçeceğinizle ilgili karakterinizi öğrenebilirsiniz.

1-Enerjik Gücüyle Haşhaş

Eğer bir numaralı çiçeği seçiyorsanız haşhaş ile birlikte gelen enerjik kişiliğe sahipsiniz demektir. Çevrenizde her zaman havalı ve çekici olmaya devam ediyorsunuz. Sizi bir kez tanıyanın unutması da oldukça zor olur. Ayrıca yeni şeyler öğrenmeyi seviyorsunuz. Ancak hızlı yaşamanın verdiği ani riskler de her zaman için söz konusudur.

2-İyimserlik Perisi İris

İki numarada yer alan İris çiçeğini seçerseniz bir gökkuşağı mozaiği sizleri bekliyor. Daha yaratıcı bir kişiliğe sahipsiniz. Ancak hayalleriniz çok uçuk olsa da kolay sıkılabilir bir karakteriniz var. Günlük programınızı ise düzenlemeyi seviyorsunuz. Düzen ve enerji sizler için vazgeçilmezdir.

3-Uyumlu Lale Perisi

Üçüncü sıradaki Lale seçimiyle aslında baş döndürücü bir durum çıkıyor karşımıza. Her zaman için farklılıkları arayan birisiniz. Daha çılgın ve beklentilerin üstünde şeyler yapmayı seviyorsunuz. Aileniz ve arkadaşlarınızla çok sıkı bağlarınız var. Ayrıca uyumlu olmaya devam ediyorsunuz. İyi huylu insan olduğunuz kadar kibir bazen sizinledir. Hayatınızı özgür yaşamakla kendiniz olmak arasında gidip geliyorsunuz.

4-Romantiklerin Perisi Gül

Aşkla ilişkili olduğunu yüzyıllardır ifade ettiğimiz gül seçimiyle tutkulu olduğunuzu söyleyebiliriz. Dördüncü sıradaki Gül çiçeği aslında sizin karakterinizi de daha net ortaya çıkarır. Hangi çiçek neyi gösterir sorusuna verdiğimiz yanıtta gün için incelik vardır. Daha hassas ve ince bir düşünceye sahipsiniz. Çevrenizdeki insanlara iyi gelmenin yollarını arıyorsunuz. Ancak başkalarından da devamlı mükemmel olmasını beklemek yorucudur. Bundan dolayı onları bu şekilde kabul etmenin daha iyi geleceğini unutmayın.

5-Saygıdeğer Zambak

Tarihteki yerine baktığımızda Yunanlılar için saygı gösterisi olan Zambak beşinci sırada bulunurken seçimle her şeyi değişir. Çünkü Zeus’un karısının sütünden büyüyen Zambak çiçeğiyle aslında akıl hocası konumundasın. İnsanların gelip akıl danıştığı kişiler zambak çiçeğini seçer. Yardımsever ve şefkatli olmanın ötesinde buna dair istek vardır içinde. Devamlı doğaya karşı sevgiye sahipsiniz. Ayrıca ilişkilerinizi çok ciddiye aldığınız için hem sevginizi hem de hayal kırıklıklarınızı daha yüksek perdeden yaşarsınız.

6-Naziklerin Çiçeği Orkide

Çatışma, kavga ya da rekabetçi durumlardan nefret eden karakterlerin seçimidir orkide çiçeği. Altı numaralı bu çiçeği seçerek aslında barışçıl yönünüzü ortaya çıkarırsınız. Gizemli olmayı sevdiğiniz için yalnızlık sizin için başarıdır. Ayrıca iyi huylu olmaya da hem devam edersiniz. Arkadaş çevreniz hep birkaç kişiden oluşur. Ancak bu kişileri çok sever, benimser ve üstün tutarsınız.

7-Saflık Perisi Menekşe Çiçeği

Hangi çiçek neyi gösterir karakter analizimizin yedinci numarasında menekşe yer alır. Alçakgönüllü bir anlayışı gösteren menekşe, saflık temsilidir. Buna karşın zeka pırıltısı olduğunu da ifade eder. Başarılı olmayı amaç edinen karakterler genelde menekşe çiçeğini sever.

8-Neşe Perisi Papatya

Devamlı iyimserlik peşinde koşanların çiçeği olan papatya, sevilmenin temsilidir. Eğer sekiz numaralı papatya çiçeğini seçerseniz neşe yaymaktan hoşlanan bir karaktere sahipsiniz. İnsanları mutlu etmenin devamlı peşindesiniz. Doğa yürüyüşlerini sever ve partilerde insanlarla bir araya gelmeye bayılırsınız. Çocukluk korkularınız her zaman sabit olsa da maceraperest birisi olduğunuzu unutmayın.

hangi çiçek

9-Şans Perisi Nergis

Dokuz numarada bulunan nergis çiçeğiyle şanslı karakterler daha rahat bir hayat yaşar. Özenli ve sıkı bir çalışmayı seviyorsanız bu çiçeği seçmişsiniz demektir. Özellikle işkolik bir anlayış bulunur. Buna ek olarak görev bilincine sahipsiniz. Yaratıcı yeteneklerinizle sorunları çok daha kolay yoldan çözersiniz.

10-Cesurların Çiçeği Ayçiçek

Hangi çiçek neyi gösterir sorusunda son şık ayçiçeğidir. Tam anlamıyla cesurların çiçeğidir. Mutluluk ve sıcakkanlı özellikleri ortaya döker. Bununla birlikte kazançlarınızı devamlı başkalarıyla paylaşırsınız. Maddi kazanımlarınızı yardımseverlik yönünüzle kullanırsınız. Nazik ve enerjik olmanın ötesinde ortamdaki parlayan güneşsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir