Hadise Yüzük Taktı, Barıştı Mı? Kimle?

hadise yüzük

Mehmet Dinçerler ile olaylı bir evlilik ve sonrasında ayrılık yaşayan Hadise yüzük takarak pozlar verdi. Ünlü sanatçının acaba tekrar mı barıştılar yorumlarına neden olan bu paylaşımı merak konusu oldu. Sevilen sanatçıyla ilgili dedikodular ise durmak bilmiyor. 30 Nisan ile 30 Eylül 2022 yılları arasında evli kalan çiftin nasıl bir karar aldıkları henüz bilinmiyor. Bununla birlikte Hadise ise aşkıyla ilgili konuşmalarını sürdürüyor.

Ani bir kararla evlenen ve çok mutluyuz açıklamalarıyla hayranlarını mutlu eden Hadise’den yine bir atak geldi. Son günlerde O Ses Türkiye jüri koltuğunda olmamasıyla konuşan pop sanatçı, yüzüklü pozlar paylaştı. Sonrasında ise magazin cephesinde bir hareketliliğe neden oldu. Ardından sosyal medyanın ilgisiyle birlikte neler olabileceği yorumları geldi.

Hadise ile Mehmet Dinçerler Barıştı

İlk yorumlardan olan Hadise’nin Mehmet Dinçerler ile barışma ihtimali son derece zayıf duruyor. Özellikle boşanma öncesinde yaşanan skandal gelişmeler ve “istenmeyen gelin” olayı bunu gösteriyor. Ancak yine de her an her şey olabilir diyenlerin sayısı da oldukça fazla.

Hadise Yüzük Pozuyla Ne Dedi?

Yüzük meselesinin uzunca bir süre tartışmalara neden olduğunu da unutmamak gerekiyor. Özellikle yüzüğün sahte olduğu iddiaları gündemi meşgul etmişti. Bununla birlikte boşanma sürecinde tüm altın ve takıları Dinçerler ailesinin istediği de gelen haberler arasındaydı. Acaba Hadise yüzük ile poz vererek “bu bende” mesajımı verdi?

Ebru Gündeş Olayları

Yakın gelecekte davaları devam edecek Hadise ile Ebru Gündeş arasında da göndermeler devam ediyor. Son olarak izlenme ve dinlenme oranlarını paylaşan ikili, şimdi de O Ses Türkiye programıyla gündemde. Ebru Gündeş’in eski kocasıyla Hadise arasındaki yakınlık fitili ateşlemişti. Ardından Hadise’nin iddialara tepkisi ve hesap soracağını ima etmesi de neler oluyor acaba, dedirtmişti. Son iddialar ise Hadise’nin hala Zarrab ile görüşmeye devam ediyor, olmuştu.

Hasan Can Kaya Dedikodusu

Tüm bunların dışında Hadise’nin Konuşanlar Programı yapımcısı ve sunucu Hasan Can ile olduğu da iddialar arasında. İkilinin kısa zamanda yakınlaştığı ve görüştükleri söyleniyor. İlerleyen günlerde böyle bir bombanın patlaması da muhtemel duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir