Freelance Dolar Kazandıran Peopleperhour

freelance sanabanabilgi

Sadece bilgisayar ve internete sahip olmanın ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız Peopleperhour sitesini birlikte tanıyalım. 2007 yılından beri aktif olan Londra merkezli bu site, birçok freelance iş imkanları sunuyor. Halihazırda serbest çalışan uzmanlarla iş yaptırmak isteyen firmaları buluşturan bir sosyal medya ağı olarak faaliyet gösteriyor. Sizlerde sahip olduğunuz farklı fikirleri ya da hizmetleri burada kullanabilir, çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Peki, ama nasıl?

Peopleperhour Hakkında

Öncelikli olarak siteye giriş yaptıktan sonra hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Search kısmından aramalar yaparak hangi iş kollarında hizmet verebileceğinizi görebilirsiniz. Kategoriler kısmında programlama, yazarlık, dizayn, dijital marketing, video ya da fotoğraf editleme, müzik ve sosyal medya bölümleri vardır. Dünya genelinde 1 milyonun üzerinde işletmenin bu site üzerinden hizmetler satın aldığını unutmayın. Bununla birlikte kolaylıkla Dolar ile para kazanabilirsiniz.

İçerik Yazarlığı Seçeneği

İçerik yazarlığı ya da çeviri hizmetleri sunarak düzenli bir gelir kazanabilirsiniz. Siteye girdikten sonra göreceğiniz gibi bir iş için ortalama 15 ile 25 Dolar arasında kazanç bulunuyor. Ayrıca banka hesabına doğrudan tutarın yatırılması birkaç gün içerisinde tamamlıyor. Bununla birlikte sadece küçük bir komisyon kesintisi olurken Dolar kazanacağınız için bunu dert etmek çok daha mantıklı değil. Eğer düzenli bir şekilde sosyal medya işleri yapmaya karar verdiyseniz en güvenilir sitelerin başında geliyor.

PeoplePerHour İş İlanları

Söz konusu sitede iki işleyişle süreçler tamamlanır. Bunlardan birincisi üyelik oluşturduktan sonra iş ilanı açmaktır. Yani, neler yapabileceğinizi belirterek özellikleri ve fiyat durumunu belirtip iş gelmesini beklersiniz. Diğer bir seçenek ise var olan işler arasındaki ilanlara teklif yaparak “yapabilirim” mesajını verirsiniz. Böylelikle çok daha kısa zaman diliminde kazanmaya başlarsınız.

Arama bölümünden hangi kategorilerde ne tür iş ilanları olduğunu bulabilirsiniz. Basitçe Türkçe çeviriler yaparak dahi önemli kazanımlar elde etmeniz söz konusudur. Ayrıca web siteler için tasarım oluşturabilir, sosyal medya özelinde de ilanlar açabilirsiniz. Bunların dışında video ve görseller üzerine de editleme çalışmalarına talep fazladır. Resim düzenleme, film çekme, foto muhabirliği ve çok daha fazlasını sunuyor.

Müzik Kategorisi İşleri

Arzu ettiğiniz tüm sanat işlerinizi buradan yapabilir, çok daha fazlasını Dolar ile elde edebilirsiniz. Müzik kategorisinde yapabileceğiniz işler arasında dj, sesli kitap, seslendirme, müzik yazımı, şarkı yazımı, ses kaydı, ses düzenleme, ses karıştırma, ses eğitimi verme ve çok daha fazlasını yer alıyor.

Dijital Medya İşleri

Markalarla çalışarak doğru satış stratejilerini belirleme özelinde de reklamcılık kazançlarına sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sağ-üstte yer alan freelancer kısmına tıklamaktır. Sonrasında ikinci kutuda belirtilen çalışmak istiyorum ile üyelik süreci gerçekleşir. Ardından giriş yaparak profil bilgilerinizi doldurur, kazanmaya hazır olursunuz. Günümüzde Dolar kazancını freelancer sunan peopleperhour profesyonel işlerde çok daha iyisini vaat ediyor. Eğer düzenli olarak işler yaparak markanızı oluşturursanız harika bir kariyer sizi bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir