Fotoğrafları Çizime Dönüştüren Uygulamalar

Gelişkin yapay zekaların kullanımı her alanda söz konusu olurken fotoğrafları çizime dönüştüren uygulamalar çoğalıyor. Çok daha etkileyici ve sanatsal olan bu çizimlerle kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Hemen her mobil cihaz için uygunluğu vardır. Ayrıca ücretsiz hizmet sunan en iyi uygulamaları sizler için derledik. El ile çizim kadar teknik kalitesinden bahsedeceğimiz bu mobil uygulamalar hangileri?

Clip2Comic Uygulaması

Halihazırda ücretsiz indireceğiniz Clip2Comic uygulamasında tüm fotoğraflarınızı çizim haline getirebilirsiniz. Yüksek çözünürlük sağlaması da kullanım oranını yükseltir. Bununla birlikte video formatlarına da desteği vardır.

Prisma

Hem İOS hem de Android sistemli akıllı cihazlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Hemen fotoğrafları çizime dönüştüren uygulamalar listesindeki yerine de bakabilirsiniz. Ücretsiz indirme ve kullanım sunan Prisma, özellikleri açısından da öne çıkar. Profesyonel anlamda filtre uygulamaları da detaylı kullanımı beraberinde getirir. Ayrıca dönüştürme sırasında çok farklı bakış açıları da sağlar. Bununla birlikte isterseniz premium üyelik yaparak tam anlamıyla tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Painnt Fotoğrafları Çizime Dönüştürür

Prisma ile benzerlik sağlayan Painnt ile de yine fotoğraflarınızı karakalem haline dönüştürebilirsiniz. Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil cihazlardan kullanımı gayet kolaydır. Alanındaki en iyi uygulamalardan olup binlerce filtre içerir. En büyük eksikliği ise eğer ücretsiz kullanacaksanız resimde fligran bulunur.

Becasso Uygulaması

İleri teknoloji bir yapay zekanın varlığını avantaja çeviren Beccaso uygulamasını da kullanabilirsiniz. Mobil tüm cihazlarda hızlı bir veri işleme sunar. Dünyaca ünlü sanatçıların elinden çıkmış tarzda fotoğraflarınızı dönüştürür.

Sketch Drawer

Masaüstü bilgisayar kullanımı için ideal olan Sketch Drawer, teknik anlamda birçok unsur barındırır. Daha detaylı bir şekilde çizimler oluşturma adına kullanabilirsiniz. Profesyonel bir sanatçı titizliği söz konusudur. Bununla birlikte elbette ki yüksek çözünürlük vardır. Daha ayrıntılı ve gerçekçi olmasının ötesinde klasik çizimleri de sağlar. Sonrasında renkli ve renksiz çıktı alma özelliği de vardır bu sitede.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir