Ev Dekorasyon Rehberi

Evlilik hazırlığı sürüp giderken ev dekorasyon rehberi ile detaylarınızı oluşturabilirsiniz. Halihazırda yeni bir yuva kurmanın zorlukları ortada. Bununla birlikte evinizi kendi kişisel zevklerinize göre oluşturabilirsiniz. Çok daha verimli bir şekilde odalarınızı kullanabilirsiniz. Tek bir odaya sahip olsanız bile ortaya harika sonuçlar çıkarabilirsiniz. Çok yüksek maliyetler olmadan güzel görünüme sahip oda tasarımlarını birlikte yapalım.

Ev Dekorasyon Başlangıcı

Özellikle evinizi her anlamda iyi tanıyarak güzel bir plan çıkarmalısınız. Burada dikkat etmeniz gereken hususların başında evin şekli ve boyutu gelir. Ayrıca ışık oranıyla kendi zevklerinizi de uyum içerisinde yansıtmalısınız. Çok aşırı karmaşık ve kalabalık bir evin hiçbir zaman huzur vermeyeceğini de bilmelisiniz. Bununla birlikte küçük bir odayı daha geniş gösterecek sihirler yapabilirsiniz. Bu konuda detayları sana bana bilgi ile bulabilirsiniz.

Büyük Gösteren Ev Sihirleri

Küçük bir odanın daha geniş görünmesi adına ilk aşama renkli duvar seçimidir. Tek düze bir rengin daha iyi sonuçlar vereceğini de unutmayın. Bununla birlikte parkelerle de daha geniş bir alan yaratabilirsiniz. Derinlik algısı adına duvarlara çeşitli desenlere sahip aynalar koymalısınız. Malzemelerin birbirini dengelemesi adına ise ahşap ve metal kullanımını tavsiye ederiz. Daha ışıltılı bir odanın büyük görüneceğini de unutmayın.

Mutfak Dekorasyonu

Küçük evleri daha hoş ve pratik kullanıma açarak verimli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda mutfağa baktığımızda katlanabilir masa ve sandalyeler ilk tercihtir. Ayrıca dolapları da yine pratik kullanıma uygun tasarlayabilirsiniz. Duvar kısmını çerçevelerle süsleyerek genişlik sunmasını da mümkün kılabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonu

Fazla ışık alma durumları varsa yatak odasında gri tonlarını seçmeniz daha iyi olur. Bununla birlikte yatak başlığı ve arkası için siyah her zaman için idealdir. Çoğunlukla televizyon tercih edilse de iyi bir odanın görünümünü bozar. Bunun yerine canlılık sunacak çiçekli aksesuarlar ya da çerçeveler koymanız iyi olur. Ayrıca ev dekorasyon açısından tablo kullanımları da yine farklı bir hava verir. Sizin değer verdiğiniz ya da bizzat emeğiniz olan ürünleri de odalarınıza yerleştirebilirsiniz. Manevi değeri olan unsurların evin en güzel köşelerinde bulunması da huzurlu bir atmosferi beraberinde getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir