Erkek Kadın Vücudunda Nereye Bakıyor?

Hemen herkesin merak ettiği erkek kadın vücudunda hangi noktalara bakıyor acaba sorusu cevaplarını derledik. Yapılan araştırmalar ve örnekler üzerinden varılan sonuçlar bir hayli dikkat çekici. Bununla birlikte hoşlandığı erkeğin dikkatini çekmek isteyen kadınların yaptıkları da farklılık gösteriyor. Bazı durumlarda daha fazla süslenme ve abartılı makyaj söz konusu oluyor. Ancak ilgi çekme adına kıyafetine önem veren kadınların sayısı da bir hayli fazla. Buna karşın hoşlandığınız erkeğin bunlardan etkilenmeyeceğini bilmelisiniz. Çükü çoğu erkekler için görünüm aslında o kadar da önemli değil. Nasıl mı? Merak ettiyseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Gülümseyen Kadın Artısı

Erkeklerin ilgisini çekme adına yapacağınız ilk hamle gülümsemektedir. Her ne kadar çok şaşırtıcı gelse de erkek kadın vücudunda gülümsemeye aşık oluyor. Özellikle ilk bakış sonrasında gelen gülümsemelerin erkekleri büyük oranda etkilediği araştırmalarla ortaya çıktı. Bilhassa pozitif enerji sunması adına kadınların mutluluk ve iyimserlik sinyaline kapılır. Sonrasında ise yakınlaşma çok daha hızlı gerçekleşiyor. Ardından ise erkeğinizle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Erkek Kadın Gözlerine Aşık Olur Mu?

Herkes için genel bir değerlendirme yapmak doğru olmasa da erkek kadın gözlerine yakın ilgi duyar. Bu sayede kadının enerjisini ölçmeye çalışırken bunu ne ölçüde yapabildiği ise soru işaretidir. Ancak yine de temelde kadınların bakışlarının tesiri altına girme riski söz konusudur. Eğer bir erkeği etkilemek istiyorsanız gözlerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Derin ve anlamlı bir bakış sonrasında erkek beyninin algısını kırabilir, utangaç kaçamaklarla size gelmesini sağlayabilirsiniz.

Erkeğin Saçlara İlgisi

Işıltılı ve uzun saçlar çoğu erkeğin tercih noktasıdır. Özellikle rüzgarlı havalarda dalgalanmasıyla tam anlamıyla dikkat çeker. Buna karşın yine de kısa saç seven erkeklerde vardır. Sağlıklı ve gençliğin belirtisi olan saçlarınıza yapacağınız bakımlarla da erkeklerin ilgisini elde edebilirsiniz. Ayrıca saç tüyoları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kadının Kilosu Önemli Mi?

Elbette ki yüz ve gözlerin etkisi kısa sürede geçer. Sonrasında erkek için kadının kilosu ve vücut hatları önemli olmaya başlar. Ancak burada genel orana baktığımızda zayıf ve sıska vücutların tercih edilme oranı azdır. Türk erkeklerinde balık etli kadınlara ilgi her zaman daha fazla olmaya devam ediyor. Doğurganlık açısından da sağlıklı olması gerekçesiyle böyle bir seçim yapmaları kaçınılmaz hale geliyor.

Kadın Memelerine Bakış

İlk üç sıraya giremese de erkekler kadın memelerine karşı bakış atmayı ihmal etmez. Bir anaç sembolü olmasıyla da önem kazanan memelerin erkeklerde bilinçaltını yönlendirdiği bir gerçektir. Burada göğüs ifadesi kullanımı yanlış olacaktır. Çünkü erkek zihninde meme kavramı belirleyici durumdadır. Söz konusu olan bu durumla birlikte daha büyük olmaları da istenir. Ancak yine de temel açıdan baktığımızda ilk aşamada tesiri azdır. Bununla birlikte kalça durumu da erkeğin sevgi bağlamında ilgisini çekmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir