En Çok Aldatan Burçlar Listesi

Halihazırda aşk ilişkileri birçok değişkene bağlı olmakla beraber aldatan burçlar listesinden uzak durmalısınız. Eğer bu burçlara sahip sevgiliniz varsa çok daha dikkatli olmalısınız. Çünkü söz konusu araştırmalarla diğerlerine kıyasla aldatmaya daha yakın oldukları ortaya çıktı. Her ne kadar burçlar çok önemli gelmese de yine de dikkati elden bırakmayın, derim. Bununla birlikte sadakat sorunlarının ana kaynağı kişiyle ilgili olsa da astrolojiye bu alanda güvenebilirsiniz.

Balık Burcu Aldatır Mı?

Her ne kadar duygusal ve merhametli olsa da balık burcu en çok aldatmaya yakın kişileri gösterir. Çünkü son derece hassas bir kalbe sahiptir. Bununla birlikte sevmek ve sevilmek vazgeçilmezdir. Devamlı olarak yeni bir aşka yelken açma isteği de söz konusudur. Duygularını son derece açık ve ön planda yaşayan balık burcu insanlar bu açıdan tehlikelidir. Bir anda gönlünü başkasına kaptırabilir ve iş işten geçmiştir artık.

Aldatan Burçlar Hangileri?

Balık burcunun duygusal hali her zaman için ilk sırada olmasını beraberinde getirir. Bir diğer tutkulu akrep insanları da yine aldatan burçlar listesinde yer alır. Bilhassa gizemli işleri de sevmesiyle akrep burcu insanların aldatma potansiyeli yüksektir. Heyecan ve adrenalin tutkunu olan bu kişiler için tek bir gecelik aldatma kolaydır. Ayrıca cinsellik konusunda da bu burç insanları çok daha isteklidir. Eğer çekici birisi varsa mutlaka onu elde etmek için her kozunu kullanır. Sevdikleri insanlara ihanet edeceklerini akıllarına bile getirmezler. Özellikle yaz aylarında gezi planları noktasında da kaçamak yapma istekleri fazladır.

Flört Aşığı Terazi Burçları

Yeni insanları tanımak ve hayatlarına girme konusunda istekli olan terazi burcu insanları da potansiyel tehdittir. Özellikle kafalarının her zaman karışık olmasıyla beraber istekleri tam olarak bilinmez. Bir anda yeni bir aşka yelken açmış olabilir. Bunun sonucunda da aldatan burçlar için yeni bir örnek olur. Genellikle çevresindeki insanları kırmaktan korkan bir yapıya sahip olan terazi insanları, aşkı ileri boyutta yaşar. Ayrıca sosyal çevresinin etkisiyle hızlı bir şekilde kaynaşmayı sağlar. Ardından aşık oldukları insanları bir çırpıda aldatır. Ancak sonrasında üzüntü ve pişmanlık duysa da artık olan olmuştur.

Aldatan Aslan Burcu

Her zaman için birinci kişi olmayı kafasına koyan aslan burcu insanları da aldatanlar arasındadır. Ne konu olursa olsun kendisini de haklı çıkarmayı başarır. Güçlü ve daima övgüyü hak eden bir yapısı vardır. Bununla birlikte ilişkilerinde ise devamlı önde olmayı sever. Her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünen aslan burcu insanlarının seçenekleri fazladır. Sadık olma durumları ise son derece düşüktür ve aldatan burçlar arasındadır. Kendisini sevdiğini söyleyen ve birkaç yakınlık hissettiren kişilere karşı yelkenleri hemen suya indirir. Ardından çapkınlık serüveni başlar. Her ne kadar bu burç insanlarının hepsi için aldatmaya meyilli vardır, denmesi doğru değildir. Ancak burçlar arasındaki kıyaslamaya baktığımızda ön plana çıktıkları aşikardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir