E-Ticaret Platformu Shopier Nedir?

shopier sanabanabilgi

Size ait sanal bir dükkan olsun istiyorsanız shopier nedir ve neler sağlar sorularının cevapları büyük önem taşıyor. Kolay yoldan kazanç elde etmenin yanı sıra güvenilir sistemiyle çok daha fazlasını vaat ediyor. İnternet üzerinden satışlar yapmak istiyorsanız ücret ödemeden hemen üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Anlaşmalı kargo seçenekleri de var olan sistem üzerinden tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Peki, ama nasıl?

Shopier Satışları

Bireysel üyelik sistemi üzerinden online satışlar yapabileceğiniz geniş kapsamlı bir platformdur. Bununla birlikte ücretsiz üyelikle kullanımı olurken özellikle sanal ürünlerde işlevi çok daha fazladır. Ayrıca dükkan sayfasında tüm ürünlerinizi eksiksiz bulabilir, ödeme ve fiyatlandırmayı da kendinize göre yapabilirsiniz. Ürünlerinizle ilgili satış durumlarında ise e-dergi, e-kitap hizmetleri de vardır. Kendi mağazanızı kurarak istediğiniz ürünleri satmaya ne dersiniz?

Shopier Yayıncılığı

Matbu kitap piyasasının zorlu olmasından ötürü e-dergi yayıncılığı giderek artıyor. Hemen herkes için harika bir fırsat olan online dergi ve kitap hizmetlerinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ortaya koyacağınız projeler doğrultusunda satışlarınızı Shopier aracılığıyla yapabilirsiniz. İnternet ortamında güvenilir ödeme sistemleriyle müşterilerinizi bulabilirsiniz. Bunun için site üzerinden üyelik işlemlerini tamamlayarak işe başlayın. Ardından ürünlerinizi sanal dükkana ekleyin. Sonrasında fiyatlarına göre de satışların gerçekleşme için sosyal medya hesaplarınızdan link paylaşımı yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde ürünlerinizin satışlarını gerçekleştirirsiniz.

Üyelik Sistemi

Yerli bir marka olmasının ötesinde giderek büyüyen Shopier üyeliği için iki farklı seçenek vardır. Arzu ederseniz bireysel üyelikle süreçleri yönetebilirsiniz. Bir marka oluşturma adına ise ticari üyelik oluşturabilirsiniz. Söz konusu farklılık ise süreçlerin kişisel mi yoksa kurumsal mı devam edeceğini ortaya koyar.

Ödemeler Ne Zaman Geliyor?

Söz konusu mobil uygulamalar üzerinde de yine satın almalar yapılabilir olan sistem çok hızlıdır. Müşterinin ödeme yapmasından sonra ilk Çarşamba günü satıcının banka hesabına aktarma olur.

Shopier Alışverişi Nasıl Olur?

Halihazırda müşterilerinizin siteye üye olmasına gerek olmadığı gibi işlemleri birkaç dakika içerisinde tamamlar. Beğendiği ürün ve hizmetleri hemen satın alabilir. Bunun için kredi kartı ya da banka kartlarıyla ödemeleri gerçekleştirebilir.

Shopier Payı Nedir?

Sattığınız ürünlerle ilgili shopier payı var olmakla birlikte oldukça düşük bir orandır. Bununla birlikte ek bir kesinti olmadan ödemeleri alırsınız. Profilinizden banka hesap bilgilerinizi vererek kişiye kayıtlı fatura düzenlemesini sağlarsınız. Son derece pratik ve uğraştırıcı olmadan tüm hizmet ve ürün satışlarınızı gerçekleştirmeniz söz konusudur.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir