Dizi Setleri Büyük Aşkı Bitirdi Mi?

Dizi setleri büyük aşkı bitirdi iddiası bir kez daha netleşti. Başarılı oyuncular olmalarının yanı sıra aşklarıyla da gündemden düşmeyen Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu ayrıldı. Şok etkisi yaratan gelişmeyle ilgili ise çok farklı iddialar gelmeye devam ediyor. 4 yıllık birlikteliğin son bulmasında ise ihanet kokusu var.

Büyük Aşkı Kim Bitirdi?

Söz konusu iddialardan birincisi ise Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir ile başrolü paylaşan Afra Saraçoğlu, oldukça yoğun bir temponun içindeydi. Reytingleri iyi giden dizide ikilinin yakınlaştığı ve çok iyi dost oldukları iddiası geldi. Bununla birlikte Yazıcıoğlu’nun bu durumdan aslında memnun olmadığı söylentileri de ayyuka çıktı. Kıskançlık yüzünden ikili, ilişkiyi son noktayı koydu. Ancak bir başka iddia ise Afra Saraçoğlu cephesinden geldi. Buna göre dizi setleri büyük aşkı öldürdü.

Hafsanur Sancaktutan İddiaları

Halihazırda bir başka iddia ise Deniz Can Aktaş ile kısa süre önce ayrılık yaşayan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan ile ilgiliydi. Çıkan haberlere göre Mert Yazıcıoğlu ile derin bir aşka başlaması şok etkisi yarattı. Ancak henüz net bir açıklama gelmedi. Bununla birlikte 25 yaşındaki güzel oyuncu Afra Saraçoğlu’nun nasıl bir tepki vereceği büyük merak konusu oldu.

Afra Saraçoğlu Kimdir?

1997 yılının 2 Aralık günü Balıkesir’de doğan Afra Saraçoğlu, oyunculuğa genç yaşlarda adım attı. Selanik kökenli bir aileden gelmekle birlikte hala Osmangazi Üniversitesi’nde kaydı bulunuyor. Mezun olmadan oyunculuk kariyerine başlarken 2016 yılından beri dizi ve filmlerde rol alıyor. İlk kez “İkinci Şans” filminde rol alan güzel oyuncu, Mert Yazıcıoğlu ile de sektörde tanıştı. 2018 yılından beri birlikte olan ikili birçok kere “en iyi çift” yakıştırmalarıyla beğeni topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir