Çekici Kadın Davranışları Nelerdir?

çekici kadın sana bana bilgi

Her zaman için erkeklerin karşı koymakta zorlandığı çekici kadın davranışları bulunur. Kadınların özellikle hoşlandıkları erkeklere karşı kullandıkları güçlerinin sınırı yoktur. Hem duruşuyla hem de bakışlarıyla etkilemek ister bir kadın. Bununla birlikte konuşması ve hareketleri de diğer destekleyici unsurlarıdır. Her anlamda farkında olsun ya da olmasın bir kadını çekici gösteren davranışlar nelerdir? Eğer bir kadın bu davranışlarda bulunuyorsa erkek asla karşı koyamayacaktır.

Kendine Güvenen Kadın

Her ne kadar erkek ve kadın davranışları birçok zıtlıktan oluşsa da davranışların amaçları değişkenlik gösterir. Bir erkeği etkileme üzerine yapılacaklar listesinde ilk sırada özgüven gelir. Kendini rahat ve kusursuz hissetmeye başlamasıyla birlikte çekici kadın davranışları ortaya çıkar. Enerjisini karşıya yansıtma konusunda bir tereddüt yaşamaz. Sonrasında erkeğin karşı koyabilmesi ise çok da mümkün değildir. Kendine güvenen ve adımlarını buna göre atan bir kadının çekici gelmeme ihtimali oldukça düşüktür.

Çekici Kadın Davranışları Listesi

Eğer karşısında gülümseyen bir kadın varsa erkeğin karşı koyma ya da dikkatini vermeme imkanı da çok yoktur. Her insanı bambaşka bir hale getiren gülümsenin kadında silah olarak kullanımı yaygındır. Özellikle etrafındaki insanları pozitif enerjisiyle ele geçirebilir, baş döndürücü bir hale gelebilir. Atacağı birkaç kahkaha ise tam anlamıyla parlayan bir geceyi süsler.  Var olan çekici kadın davranışları arasında görünüm önem taşır.

Gülümseyen Kadın

Söz konusu araştırmalarda da gülümseyen bir kadın mı makyajlı bir kadın mı seçiminde erkeklerin tavrı nettir. Her zaman için gülümseyen kadının çok daha çekici geldiğini söyleyenlerin oranı bir hayli yüksektir. Giderek hayran olma duygusu ortaya çıkarken neşeli bir kadının çekim gücü de fazladır. Bir erkeği yanınıza çekmek istiyorsanız hafif bir gülümsemeyle bunu başarmanız söz konusudur.

Çekici Kadın Doğal Olur

Gülümsemek ile birlikte daha samimi kadınların etkisi de erkekler üzerinde fazladır. Yapay bir duruş yerine doğal davranışların getirisi fazladır. Hoşlandığınız erkeğin ilgisini almak adına ortamda doğal bir tavır sergileyin. Samimi olmanızla birlikte göz temasları da risklidir. Bundan kaçınarak fikirlerinizi gelişigüzel ifade edin. Daha pasif, daha endişeli ya da gergin davranışlar sizi de yoracaktır. Cesur olmanın avantajlarını kullanmaya çalışmalısınız. Bununla birlikte doğallık çekici kadın davranışları özelinde bulunmaz bir Hint kumaşıdır. Ayrıca sahip olduğu bilgi düzeyini göstermesi de yine etkileyici olacak bir başka unsurdur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir