Burçlara Göre Şanslı Sayılar Hangileri?

İnanç bağlamında burçlara göre şanslı sayılar bulunmakla beraber tercihlerde bunları seçmeniz daha iyi olur. Çünkü hemen her konuda seçimler yapacağınız zaman sizleri daha iyi yansıtan sayı ve kelimeler önem taşır. Bunlara güvenerek inanç bağlılığı kurarsınız ve sonuç almayı beklersiniz.

Koç Burcu Şanslı Sayıları

Kırmızı özel rengine sahip olan koç burcu şanslı sayıları 6 ve 9 olurken aynı zamanda 15 ile de yakınlığı vardır. Daha ziyade aktif ve dinamik bir kişiliğe sahiptir koç burcu insanları. Bununla birlikte lider ve yönetici vasıfları fazladır. Erkeksi özelliği ortaya çıkan kadınları da mücadelecidir. Ayrıca harekete geçme noktasında tereddüt göstermez. Ancak sabırlı ve sakin eş arama durumları çoğu zaman başarısızlık gösterir. Rakamlar arasında 6 ve 9 ilk tercihleridir. Daha ilerisini düşünürsek 343 sayısını uğurlu kabul eder.

Boğa Burcu Şanslı Sayıları

Güveni çok daha değerli gören boğa burcu insanları aynı zamanda gurme özelliğine sahiptir. Halihazırda rahat ve konfor denilince akla gelen ilk burçtur. Son derece süslü ve bakımlı makyajlarıyla ilgi çeken kadınların burcudur. Bununla birlikte her daim güzel görünmek ilk istedikleri şeydir. Söz konusu şanslı sayıları ise 5 ve 13 olurken 188 de vardır. Her ne kadar çok bilinmese de dört hanelilerde 4524 boğa burcu şansına sahiptir.

İkizler Burcu Şanslı Sayıları

Değişken özelliğiyle ayrılan ikizler burcu insanları için arkadaş canlısı kişilikler değerlidir. Halihazırda daha konuşkan ve meraklı bir özelliği bulundurur. Bunun haricinde özgürlüğüne en düşkün burç olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Akı ve zeka ile hareket ederken tatlı dilleri sayesinde insanları yanlarına çekerler. En şanslı sayıları ise 3 ve 5 olurken 24 uzak değildir.

Yengeç Burcu Şanslı Sayıları

Anne, ev ve aile kavramlarına bağlı olan yengeç burcu insanları çok daha duyarlıdır. Bununla birlikte hassas kalbe sahip olmaları da çoğu zaman sorunları beraberinde getirir. Tarihsel konular ve müzik ise ilgi alanları olmaya devam eder. Ayrıca mutfak ev içerisindeki en özel alanıdır. Özellikle diyet konusunda oldukça zayıf isteklidir. Hem erkek hem de kadın yemek yapmayı severken yengeç burcu şanslı sayıları 2 ve 4 olur. Ayrıca 12, 88, 456, 9742 diğer uğur getiren sayılarıdır.

Aslan Burcu Şanslı Sayıları

En özgüvenli burçlardan olurken hizmet görmek ve destek almak vazgeçilmezdir. Aslan burcu insanları daha ziyade şık ve yakışıklı olmayı sever. Farklı elbiseler giyerek insanların dikkatini çekme konusunda oldukça başarılıdır. Korumacı yanları var olmakla beraber gururunu kıracak durumlarda hemen ağlamaya başlar. Halihazırda aslan burcu için uğur getiren sayılar 1 ve 4 olmakla beraber 34 ile 653 de seçenekler arasındadır.

Başak Burcu Şanslı Sayıları

Daha titiz ve çalışkan özellikleriyle tanınan başak burcu insanları hizmet odaklıdır. Her şeyin daha mükemmel olması için çok çaba gösterir. Akılcı hareket ederken kadınları bazen kuruntu ve evhamlarıyla bilinir. Başak burcu için şans getiren sayılar 0 ve 5. Ayrıca 16 ile 888 de yine bulunan uğur özelliğine sahiptir.

Terazi Burcu Şanslı Sayıları

Eşitlikçi ve adil olmasının yanı sıra uyumlu terazi burcu insanları son derece kibardır. Sakin görünümüyle insanların güvenini kazanır. Ayrıca huzur veren kişilerle birlikte olmakta en iyi seçimleridir. Son derece dengeli ve keyifli ilişkiler yaşar. Bununla birlikte keyif alması durumunda para harcamayı da sever. Söz konusu terazi burcu için uğurlu sayılar 2,6,16.

Akrep Burcu Şanslı Sayıları

Hırslı ve mücadeleci akrep burcu için pes etmek asla yoktur. Bununla birlikte şeytan tüyüne sahip olan burç olarak bilinir. Yalan ve riya konusunda ise asla geri dönüş sunmaz. 8 ile 9 en çok uğur getiren şanslı sayılarıdır. Bunların dışında 53, 783 ve 6591 da şans sunar.

Yay Burcu Şanslı Sayıları

Herkesten ve her şeyden bağımsız olan yay burcu insanları, keşif ve macera konusunda öne çıkar. Her zaman yeni yerler görmek ve özgür alanlarda bulunmak en büyük amacıdır. Ev erkeği ya da kadını olmak onlar için çok zordur. Yay burcu şanslı sayıları 3 ile 12’dir. Ayrıca üç hanelilerde 582 ve 943 vardır.

Oğlak Burcu Şanslı Sayıları

Daha ciddi ve soğukkanlı özelliğiyle mesafeler koyan oğlak burcu insanları, organize yapılıdır. Devamlı disiplinli hareket etme konusunda uyarılar verir. Bununla birlikte güvenilir olurken kurallara da uyar. Oğlak burcu şanslı sayıları 8, 9, 62, 122, 7544. Söz konusu burçlara göre şanslı sayılar kişinin inancıyla oluşur. Burada ruhsal bir kabul et durumu öne çıkar.

Kova Burcu Şanslı Sayıları

Mavi yeşil uğurlu rengiyle kova burcu için şanslı sayılar sırasıyla 4,8 ve 10 olurken yarışmalarda kullanımı da yaygındır. Genellikle rakamların tercih edilmesiyle beraber en özelleri sadece kendilerine ait olmasıdır. Daha sosyal kişiliğe sahip olmasıyla sıradışı yanları da vardır. Her zaman için kova burcu kadınları marjinal tanınır. Eğer kova burcu kadın arkadaşınız varsa ona ayak uydurmanız çok kolay olmaz.

Balık Burcu Şanslı Sayıları

Halihazırda 7, 11 ve 73 şanslı sayıları olurken duygusal özellikli balık burcu insanları için önemi fazladır. Daima 7 ile özdeşleşmiş bir balık burcu kadınıyla karşılaşmanız çok da şaşırtıcı değildir. Var olan burçlara göre şanslı sayılar bu şekildedir. Her ne kadar matematik ve astronomi üzerinden bilimsel durumlara dayansa da geçerliliği net değildir. Bundan dolayı burç inancına göre de hareket etmek daha doğru olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir