Bungalov Dağ Evleri Tatili

Sonbahar ve kış aylarında daha çok olmasının yanı sıra bungalov dağ evleri gezisi sizleri her mevsim bekliyor. Coğrafyanın daha farklı bir görüntüsünü görmek isteyenlere harika manzaralar veriyor. Keyifli olmasının yanı sıra eğlencede vaat eden dağ gezileri sizleri sağlıklı yaşamla kavuşturuyor. Bununla birlikte birkaç gün boyunca kalabalıklardan uzak kalmak istiyorum diyenlere harika önerileri sıraladık.

Bungalov Dağ Evleri

Son yıllarda popüler olmaya başlamasının etkisiyle hemen her bölgede bungalov dağ evleri bulabilirsiniz. Özellikle balayı tatili için talep görürken kiralık dağ evlerini her yönden inceledik. Otel ya da pansiyonlarda kalmaktan çok daha fazlasını vaat ettiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Buradaki ilk unsur ise ruha hitap etmesidir. Kişinin bambaşka bir görünüm içerisinde tatil yapmasına olanak veriyor. Karadeniz’in yemyeşil yaylasında dağ evleri bulabileceğiniz gibi Ege ya da Akdeniz kentleri de bu açıdan zengindir. Ayrıca İstanbul’a yakın Bolu’da da bungalov dağ evleri sizleri bekliyor.

Karadeniz’de Yayla Gezisi

Rize için Çamlıhemşin ve Ayder Yaylası bu açıdan uygun olmakla beraber turistlerin uğrak noktasıdır. Hemen dağ evlerinde kalarak harika atmosferi yaşayabilirsiniz. Havanın ne kadar temiz olduğunu gözlerinizle görebilir, ruhunuzla hissedebilirsiniz. Ayrıca piknik için pınar kenarları var olurken yürüyüşlere de uygundur. Konak ve tarihi köprüleriyle meşhur olan bölgede Fırtına Deresi’de rafting için harikadır.

İstanbul Bölgesi Dağ Evleri

Bu açıdan Bolu ilk seçenek olurken sunduğu olanakları da son derece yeterlidir. Kış aylarında karlar içerisinde beyaz bir örtüye bürünmüş dağ evlerinde kalabilirsiniz. Yeşil ile beyazın harika atmosferiyle kendinizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca daha farklı bir deneyim olması açısından da insanın merak duygusuna hitap eder. Sadece hafta sonu tatili için bile yakın olan Bolu ve Bursa’da bulunan bu dağ evlerine gelebilirsiniz.

Bungalov Dağ Evleri Gezisi

Söz konusu Bungalov dağ evleri tatili için İzmir’de Şirince bölgesi de önemlidir. Bununla birlikte Bursa ve Burdur kentlerinde de manzaraya bakan mekanlar vardır. Kış ayında şömine başında kitap okuyarak sıcak çikolatanızı içebilirsiniz. Sevdiklerinizle temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Şehir hayatının bunaltıcı baskısından ve stresinden uzaklaşmak için en iyi gezi rotasıdır.

Bungalov Dağ Evlerinde Fiyatlar

Söz konusu bölge, dağ evi iç yapısı ve büyüklüğüne göre kiralama ücretlerinde farklılık bulunur. Ancak beğeneceğiniz tarzda bir bungalov evi, bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. Bu açıdan çok geniş olanaklar bulunması da her bütçeye uygun olan bungalov evleri beraberinde getiriyor. Farklı bir gezi tatili yapma adına en ideal olanlarından birisini siz de bir araştırın diyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir