Benden Hoşlanıyor Mu Diyorsanız Okuyun

Her gün farklı insanlar ile tanışsak da özel hissettirenler için benden hoşlanıyor mu acaba sorusu aklımıza gelir. Davranışlar ve hareketleriyle ortaya koyduklarında hep anlam arama çalışırsınız. Ayrıca papatya falına dönmesine izin vermeden de bilmek istersiniz. Bununla birlikte nasıl bir hoşlanma olduğu da elbette önemlidir. Peki, birinin sizi sevdiğini ya da sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? Sorunun yanıtını merak ediyorsanız vakit kaybetmeden okumaya devam edin.

Yol Gösterici Benden Hoşlanıyor Mu Cevapları

Arkadaş ortamlarında size olan ilgisine bakarak test etmeye başlayabilirsiniz. Özellikle size dair durumlara çok daha ilgilidir. Hayatınızda yaşanan gelişmelere meraklı olur. Ayrıca detaylarla ilgili sorular sorması da benden hoşlanıyor mu sorunuza yanıt olacaktır. Bununla birlikte konuşurken göz teması kurması da belirleyici bir başka unsurdur.

Baş başa vakit geçirme çalışmaları ise en ikna edici durumdur. Ortak arkadaş grubu içinden birlikte sıyrılmanızı sağlayacak yöntemlere başvurur. Bunu yaparken size bir yakın bir uzak davranması da söz konusudur. Çeşitli etkinliklere sizi de dahil etmek isteyebileceği gibi sizinle planlar yapma çabası da vardır.

Beden Diliyle Benden Hoşlanıyor Mu

Hem erkek hem kadın için beden dili kullanımı birçok ipucu saklıdır. Ancak tam olarak bunu anlayabilmek her zaman için kolay olmayacaktır. Uzmanlara değerlendirdiğimizde erkeklerle ilgili en öne çıkan husus ise kaşları kaldırmasıdır. Ortaya çıkan beğenilen durumlarla ilgili kaşları kaldıran ve hafif gülümseyen erkek bakışları size yol gösterecektir. Halihazırda kadınlar için ise saçları düzeltme ve hızlı savurma hamleleri de hoşlanma durumunu belli eder. İlerleyen dakikalarda ise temas etme çalışmaları kendisini gösterir.

Özel isteklerin Yerine Getirilmesi

Halihazırda arkadaş ortamlarında elbette ki isteklere göre planlar söz konusudur. Herkesin ortak kararları öne çıkarken hoşlanma durumları ise davranışları bir başka boyuta taşır. Örneğin, bir gece buluşmasında sizin istediğiniz bir ortamın yaratılması adına çaba gösterir. İsteklerinizi karşılayacak bir mekanı seçme ya da daha özel hissettirme durumları yaşayabilirsiniz. Sandalye çekme, kapıyı açma veya eve bırakma durumları da benden hoşlanıyor mu sorunuza cevaptır. Daha anaç bir yaklaşım hem erkek hem de kadın için bir hoşlanma belirtisidir.

Tüm bu durumların var olması ve zamanla daha belirgin hale gelmesi de sizin kararınızı etkiler. Burada, vereceğiniz  kararla arkadaşlığı bir başka boyuta taşırsınız. Eğer sizin de isteğiniz bu yöndeyse vakit kaybetmeden durum değerlendirmesi yapmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir