Ayrılmak İsteyen Sevgilinizi Vazgeçirme Taktikleri

sevgilinizi vazgeçirme taktikleri

Her başlangıç bir sona sahip olsa da sevgilinizi vazgeçirme taktikleri kullanarak ayrılıkları önleyebilirsiniz. Birlikte yürüdüğünüz yolu düşünerek kararınızı vermeli ve kesinlikle emin olmalısınız. Unutmayın ki en ufak bir şüphe bile başarısız olmanıza yetebilir. Bununla birlikte hiçbir şekilde taktiklerden taviz vermeden hamleleri sırasıyla yapmalısınız. Sonrasında arkanıza yaslanın ve neler olacağını görmeyi bekleyin.

Ayrılık Sinyalleri Önceden

Hemen herkesin ilişkisinde ayrılma niyeti aslında çok önceden çıkar. Şüphesiz ki sevgiliniz ayrılmayı istediğini size daha geç söylemiş olur. Çünkü insanın kendi içinde düşünmesi ve neler olabileceğini kurgulaması söz konusudur. Böyle bir durumda ilk yapmanız gereken ise sakin kalarak olayı analiz etmeniz olacaktır. Neden sevgilim ayrılmak istiyor sorusunu sormalısınız kendinize. Ardından neler yapabileceğinizi de düşünmelisiniz. Çünkü bu ilişkiyi kurtarabilecek tek kişi sizsiniz artık. Peki, sevgilinizi vazgeçirme taktikleri hakkında neler biliyorsunuz?

Kararlı Olma Süreci

Halihazırda ilk işiniz kendi kararınız vermek olacaktır. Çünkü ilişkiyi kurtarma kararı sonrasında tüm adımlarınızda kararlılık en önemli husus olur. Eğer inancınız yoksa ya da istemiyorsanız bu yola hiç girmeyin. Ancak yine de ilişkiyi ben rayına oturtmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyim. Bununla birlikte yapılacaklar listesine hemen hazırlamaya başlarsınız iyi edersiniz.

Sakin bir şekilde buluşma ayarlayıp sevgilinizle konuşun. Burada önemli olan husus ise tüm durumları en açık haliyle anlatmasına izin vermektir. Çünkü bu şekilde kendisini ifade etmesi ve sizi bilgilendirmesi mümkün olur. Gayet rahat ve anlayışlı bir şekilde sevgilinizi dinlemeye devam edin. Suçlama ya da hakaret durumlarına karşı bile asla kendinizi bozmayın. Ayrıca tepki koyma durumlarından da kaçının.

Mutlu Günler Hatırası

Sevgilinizi anladığınızı göstermeniz doğru bir iletişim kurma yoludur. Bunu yaparken de çok daha samimi ve içten olmalısınız. Ayrıca mutlu günlere dair anılar paylaşmaya başlayın. Var olan sorunları değil de mutlu günlerinizi ortaya çıkarın. Böylelikle yeniden ilişkinizin canlanması söz konusu olur. Ayrıca sergilediğiniz tüm tavırları da o hatıralara uygun hale getirin.

 Sevgilinizi Vazgeçirme Taktikleri: Sevgi

Şüphesiz ki sevgi sayesinde bir ilişki var olur ve yeşerir. Ancak çiftler arasında ilerleyen zamanda sevgiden eser kalmaz. Sadece sevginin olması da yeterli değildir. Bununla birlikte sevgiyi göstermek ve hissettirmek de gerekir. Sevgi sözcükleriyle ve samimi sarılmalarla tekrardan bu anı ölümsüz kılmalısınız. Her zaman için sevgi sözcükleri kullanarak seslenmek önemli bir ayrıntıdır. İlişkinin canlanması ve umut vaat etmesi adına şefkat kelimesinin sihrinden faydalanmalısınız. Özellikle kadın ruhundan anlayan bir erkeğin bunu çok daha iyi yaptığı da bir gerçektir.

Kabullenme Süreci

Var olan hatalarınızı kabul ederek ve bir daha yapmamaya çalışacağınız belirterek ikna edin. İlerleyen süreçlerde başınıza gelecek tüm durumlara karşı sevgilinizi vazgeçirme taktikleri işe yarayacaktır. Hem fedakar olmak hem de kabullenme süreçleriyle birlikte anlayışınız ortaya çıkar. Bu sayede çok daha kaliteli bir iletişim başlar aranızda. Eksik durumları çözerek iyi duruma gelebilmeniz mümkündür. Çünkü bir kez sizi tercih eden insanı yeniden ikna etmek çok daha kolaydır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir