Aşkta Frekans Yüksekliği

frekans yüksekliği sanabanabilgi

Söz konusu araştırmalarla her insanın aşkta frekans yüksekliği sahibi olup olmadığı ortaya çıktı. Birçok farklı nedenle kişinin çevresine frekansta titreşim durumu olur. Bir çeşit kişinin enerjisi olarak tanımlanan bu durum aslında görünümdür. Son yıllarda ise “aura” olarak tanımlanan bu durum, eski zamanların havasıdır. Sınıfın havalı erkeği ya da üniversitenin popüler kızı da aslında bu frekanstan gelir. Yüksek titreşime sahip olan insanların birçok artısı bulunurken sezgisel vizyonları da gelişmiştir. Peki, konu aşk olunca frekans yüksekliği ne gibi sonuçlar verir?

Frekans Yüksekliği Nedir?

Kişinin beli zamanlarda frekans yüksekliği yaşaması beraberinde bazı sonuçlar getirir. Bunların başında sevgi dolu olması gelirken duyguları artar. İletişim halinde olduğu kişi ve nesnelere kanalize olur. Ayrıca yüksek enerji sunması da bir anda dikkatleri üzerine çekmesiyle sonuçlanır. Böyle kişilerin hasta olma durumları nadirdir. En negatif olaylar karşısında bile her zaman olumlu bakış açıları vardır. Hayat enerjilerinin çok yüksek olması da iletişim kurduğu kişilerle her daim iyi olmasını sağlar.

Yüksek Frekans Sahibinin Özellikleri

  • Aklından geçenler genelde başına gelir.
  • Her daim bereket ve bolluk kazanır.
  • İnsanlara her zaman yol gösterici olmayı başarır
  • Hisleri kuvvetli oldukları için empati duyguları gelişmiştir.
  • Genel anlamda söyledikleri belli bir zaman sonra gerçeğe dönüşür.

Aşkta Frekans Yüksekliği

Başkalarının devamlı takip etmesi ve ilgi duymasıyla birlikte özel konuma geçer. Sonrasında aşkı bulma ihtimali de yükselir. Buradaki aşk ya da ilişki süreçlerinde frekans yüksekliği her zaman olumlu sonuç vermez. Çünkü insanların seçtiği kişi olmanın negatif yanları da vardır. Bundan dolayı her ne kadar herkesin sevdiği kişi olmak özel olsa da seçimlerde dikkatli davranmalıdır.

Aşkta frekans yüksekliği olan kişilerle çok daha derin bağlar kurabilirsiniz. Bununla birlikte kaliteli bir ilişki yaşamanın anahtarı da vardır. Kendilerini huzurlu hissetmeleri halinde her zaman sadık ve mutlu olur. Ayrıca şüphesiz ki empati yeteneklerinin gelişmiş olmaları da artı bir özelliktir. Kariyer hedefleri ya da diğer hayat amaçları bakımından da depresif olmazlar. Hisleriyle birçok problemi çözme eğilimindedir.

Frekansı Yükseltmek İsteyenlere

Kişinin her daim yüksek frekanslı insan olması mümkündür. Bunun için ilk olarak enerjinizi düşüren kişilerle iletişimi kesmelisiniz. Negatif enerjinin yoğun olduğu ortamlara girmemelisiniz. Ayrıca doğa ortamlarında vakit geçirmek ve toprakla temas kurmak da bu açıdan değerlidir. Mutlaka elektronik cihazlardan düzenli bir şekilde uzak kalmaya çalışmalısınız. Kişinin terapi yapması çerçevesinde de vücut dinginliği şarttır. Meditasyon süreçlerine dahil olabilir, kendinizi dinleyebilirsiniz.

Elbette doğru ve iyi müzik seçimleriyle de ruhunuzu doyurmaya başlayabilirsiniz. Bunların sonucunda aşkta frekans yüksekliği elde edebilir, enerjinizle çok daha güzel ilişkilere adım atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir