Aşk İlişkilerinde Burç Analizi! Hangileri Daha Kötü?

Konu aşk olunca burç analizi yapılması da en öne çıkan durumlar arasındadır. İlişkilerde daha özverili olan burçlar olduğu gibi tam anlamıyla felaket hisler sunan burçların sayısı da az değildir. Doğru burçlu kişiyle yapılacak ilişkilerin daha uzun soluklu olma ihtimali de yüksektir. İkili ilişkiler konusunda her defasında duvara toslayan burçlar hangileri? İşte ilişki hayatının en kötü burçları…

Aşkta Koç Burcu Analizi

Her zaman için kovalayıcı olan koç burcu için aşk hayatı çalkantılı devam eder. Bunun en önemli sebebi ise heyecanı sevmesidir. Halihazırda hızlı aşık olabilen koç burcu erkeği, tam anlamıyla ısrarcıdır. Sonrasında iyi bir kovalama sürecinden sonra aşkını elde eder. Ancak tam bu sırada gelen sıkılma durumuyla birlikte vazgeçici olur. Bundan dolayı aşk ilişkileri için burç analizlerinde en riskliler arasındaki yerini alır.

Monoton bir ilişkiden uzak duran koç burcu için en iyisi flört dönemidir. Bu dönem boyunca harika vakit geçirmek, eğlenmek söz konusudur. Kişiye yapacağı sürprizlerde baş döndürücü özelliğe sahiptir. Bununla birlikte gelen mutluluk ise kısa sürelidir. İlişkinin heyecanını yitirmesiyle beraber uzaklaşma kendisini gösterir.

Boğa Burcu Şehvetiyle Gelir

Aşk ya da romantizm için bile gerekli olan fiziksel yakınlık boğa burcu için şarttır. Hiçbir şekilde bedensel bağlılık olmadan ilişki yürütmek istemez. Bununla beraber tutkulu bir aşkın sembolü olduğu da açıktır. Uzun vadeli ilişkilerde de temasa önem veren boğa burcu için en doğru kelime ise şehvettir. Halihazırda bunu yakalayanlar için gerçek bir mutluluk vardır.  Ancak buradaki esas meselesi ise partner seçimidir. Çok uzun bir süre hangi partner sorusunu sorar kendisine. Bir türlü ilişkisinden emin olamaması da burç analizi çerçevesinde sadık olma ihtimalini riske atar.

Çok Yönlü İkizler Burcu Analizi

Uzun vadeli ilişkilerin yaşanması noktasında zorlayıcı etkiye sahip ikizler, çoğu zaman yalnız kalır. Özellikle birden fazla aşkı aynı anda yaşayabilmesi noktasında başarılıdır. Güven vermeyen burçların başında gelmesi de çok şaşırtıcı değildir. Doğrudan kendisini bağlayabilecek bir insan arayarak geçirir tüm zamanını. Bunu bulabilmesi için sanıldığı kadar kolay olmayacaktır elbette. Sıkı bir bağ kurması durumunda ise ideal olana yaklaşmaya başlar. Sabırlı bir şekilde beklemek isteyenler için ikizler burcu aşkları lezzet verir. Kadın için baş döndürücü günler başlar.

Kur Seven Yay Burcu Analizi

Daha eğlendiren ve güldüren özellikleriyle tanınan yay burcu aşk hayatında çekicidir. Her ortamda hemen dikkat çekebilir ve kendisini öne çıkarır. Duygusal anlamda partnerini tüketme konusunda ise sınırı yoktur. Daha çok mizahi bir romantik imajı çizerek hayatına yön verir.

İlgi Seven Balık Burcu Analizi

Duygularıyla hareket eden balık burcu için ise ilk özellik ilgidir. Devamlı olarak ilgili olmaya özen gösterip karşı tarafın beğenisini kazanır. Ancak bu durum çok daha ileri boyuta taşınır. Aşırı ilgi göstermesiyle partneri büyük bir çıkmaza girer. Baskı yaparak sunduğu bu özel muamele karşısında çözüm ise pek yok gibidir. Bununla birlikte uzun süreli ilişkiler konusunda da pek başarılı değildir. Kişiyi aşırı değerli hissettirdikten sonra ise çıkmaza giren ilişkiler, kötü sonuçlarla sonlanır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir