Aşk Hikayeleri Yalan Çıktı İddiası

aşk hikayeleri

O Ses Türkiye Yılbaşı programında aşk hikayeleri ile gündem olan ünlü çifte büyük şok. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun birlikte anlattıkları hikayenin yalan olduğu iddiaları gündeme oturdu. Halihazırda büyük bir aşkı evliliğe dönüştüren ünlü çiftle ilgili dedikodular bununla da sınırlı kalmadı.

2023 yılına girerken en iyi geleneksel programlardan olan O Ses Türkiye’ye ünlü çift de katıldı. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun sahnede söylediği eser ise Bal Böceği oldu. Daha öncede arabada söyledikleri ve milyonlarca görüntüleme aldıkları videoda bu şarkıyı seçmişlerdi. Şarkıyı son derece başarılı bir şekilde söyleyince tüm jüri üyeleri döndü. Sonrasında ise Ebru Gündeş ve Seda Sayan’ın övgüleri geldi peşi sıra. Ardından jüri üyeleriyle sohbet eden çift, evliliklerine dair unutulmaz anları paylaştı. Bunlardan bir tanesi de Kadir Doğulu’nun anlattığı bir hikayeydi.

Kadir Doğulu Hikaye Anlattı

Kadir Doğulu’nun tartışma yaşadıkları zamana dair anlattığı hikaye büyük alkış aldı. Ayrıca Gündeş’in büyük beğenisi de oldu. Bununla birlikte kucağa alarak Neslihan’ı her gün odaya taşıdığından bahsetmesi ve sonrasında o gün bunu yapmamasının altını çizdi. Doğulu’nun anlattığı bu hikayenin ise çalıntı olduğu iddiaları var. Halihazırda aşk hikayeleri yalan çıktı diyen sosyal medya kullanıcılarının sayısı bir hayli fazla.

Adem Güneş’in Paylaşımlarında Var

Aile Danışmanı ve yazar olan Adem Güneş’in Twitter hesabında bahsettiği bir hikaye bulunuyor. Söz konusu hikayenin Doğulu’nun anlattığı hikayeye tıpatıp benzemesi büyük alay konusu oldu. Bir evlilik notunu paylaşan Güneş, hikayenin tam olarak ayrıntılarını vererek anlatım yapıyor. Bununla birlikte Kadir Doğulu’nun anlattığı ve kendilerinin yaşadığını söylediği hikayede bununla birebir özelliklere sahip.

Aşk Hikayeleri Yalan Mı?

Farklı sosyal medya platformlarında binlerce hesapta dolaşan bu hikayenin varlığı bir gerçek. Ancak aşk hikayeleri yalan çıktı iddiası adeta şok etti. Çünkü bu kadar bilindik bir hikayeyi, biz yaşadık demek ne kadar inandırıcı olacak? Kadir Doğulu’nun neden böyle popüler bir hikayeyi yaşamış gibi anlattığı ise büyük merak konusu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir