Aşk Hayatında Erkekler Neye Sinirlenir?

Aşk hayatında en yaygın duygulardan birisi olmasının ötesinde erkekler neye sinirlenir acaba? Bu sorunun cevapları kadınlara kıyasla daha net anlamlar içerir. Bunun nedeni ise erkekleri tanımanın daha kolay olmasıdır. Ancak yine de baktığımızda birden fazla hususun aynı anda etki etmesi de mümkündür. İkili ilişkilerde dengenin ne kadar önemli olduğunu unutmadan hareket etmeniz gerekir.  Çünkü her konuya öfkelenmedikleri gibi hassas oldukları konular çoğunlukla aynıdır. Erkekleri sinirlendiren davranışları sizler için araştırdık.

Eski İlişkiler Konuları

Halihazırda erkekler neye sinirlenir sorusuna ilk yanıt eski aşkları ya da sevgilileridir. Çoğunlukla bu konularda konuşmayı sevmez. Ayrıca konunun buraya gelmesini de asla istemez erkekler. Bundan dolayı sürekli her konuda eski sevgiliye göndermek yapmak çok büyük bir sorun olur. Bir anda öfke patlamalarına bile neden olacak durumların çıkması söz konusudur. Çünkü eskiden kalmış ilişkilerle ilgili hep yapamadıkları vardır. Böylelikle erkek arkadaşınızın yanında asla eski ilişkilerini gündeme getirmeyin önerisi çokça vardır.

Kontrol Altında Olma

Erkekleri kontrol altına almak çok zor değildir. Bununla birlikte neler yaptığını sormak ve devamlı buna devam etmeniz de sorun görür. Ancak burada önemli olan husus izlenimdir. Eğer bunaltıcı ve baskı altında bu durumları yaparsanız tepki gelmesi kaçınılmazdır. Ancak ruhu bile duymadan da bu yaparak hayatınıza bakabilirsiniz. Genellikle nefes alma konusunda zorlandığından şikayet eden erkeklerin sayısı fazladır. Sonrasında baskılı bir ilişkinin sonu gelir. Partnerini sevse bile bir anda kontrol altında olmanın etkisiyle sinirlenmesi kaçınılmazdır. Bunu çok daha ileriye taşıması da söz konusudur. İlişkinizi berbat etmeme adına bu kontrol seviyesini iyi ayarlamanız gerekir.

Erkekler Neye Sinirlenir Davranışları

Sadece sözler ya da konular değil, bazı davranışlarda erkeklerin sinirlenmesini beraberinde getirir. Bunların başında ise kararsız durumlar gelir. Eğer bir gezi ya da tatil planı yapıyorsanız mutlaka net olmayı ister erkek. Basit bir günlük plan içinde durum farksızdır. Sürekli olarak akşama dair planların değişmesiyle gerginlik artar. Ruhsal anlamda yorucu olmasının etkisiyle sinirini gösterir.

Üçüncü Kişilerin Karışması

Söz konusu ilişkiler iki kişilik olurken genellikle kadınların sınırı daha geniştir. İlişkiye dair özel konuları arkadaşlarına anlatma adına hamleler yapabilir. Ancak erkekler bu duruma çok sinirlenir. Eğer olumsuz ve kötü durumlara ilişkin şikayet babında anlatımlar olursa işin içinden çıkmak daha zordur. Bundan dolayı mutlaka özelde yaşanan durumların özelde kalmasına gayret göstermelisiniz. Bir ilişki yaşayan erkek neye sinirlenir sorusunun yanıtlarını bu şekilde sıralamamız mümkündür. Bunun haricinde kıskançlık ve güvensizlik durumları da yine sinirli bir erkeği ortaya çıkarır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir