Aldatılıyor Muyum Şüphesi

aldatılıyor muyum

İlişkilerde partnerler arası güvenin kaybolmasıyla birlikte aldatılıyor muyum şüphesi olacak birçok unsur vardır. Eğer bunların birden fazlası ilişkinizde mevcut ise aldatılma olayının bulunma ihtimali yüksektir. Bununla birlikte partnerinizde olabilecek değişimlerin neden kaynaklı olduğunu da bilmelisiniz. Aksi durumda kadınların hissiyatı çoğu zaman doğru çıkmaya meyillidir.

İnsanı derinden yaralayan aldatılma ihtimali elbette ki çok kötüdür. Düşündürücü olduğu kadar korkutucu bir durum olsa da hayatın gerçeğidir. Erkeklerin aldatma konusundaki yüksek oranı ise kadınları çoğu zaman ürkütür. Bununla birlikte her ilişkide olacak diye kural da yoktur. Bundan ötürü güven duyduğunuz sevgiliniz ya da eşinizi sadece izleyerek neler olduğunu fark edebilirsiniz.

Şirin Görünme Kaygısı

Eğer aldatılıyor muyum şüphesi varsa mutlaka partnerinizin hareketlerini yorumlayın. Eskiye kıyasla çok daha sevimli ve tatlı olmaya çalışıyorsa bir değişimden bahsedebiliriz. Özellikle karakterine uygun olmayan tarzda neşeli halleri bulunması da bir gizleme psikolojisidir.

Duyarlı Sevgili Tripleri

Talepleriniz ya da istekleriniz karşısında bir anda hassas olmaya başlaması da bir başka şüpheli durumdur. Daha fazla duyarlı hale gelmesi ve istediklerinizi yapmaya başlaması da neden acaba sorusunu beraberinde getirir. Özellikle burada eskiyle bir kıyaslama yapmanızı çokça tavsiye ederiz. Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi özel günlerini unutan bir erkeğin bir anda çiçeklerle kapıya gelmesi rastlantı olamaz. Aynı hafta içerisinde birden fazla hediyeyi alması da aldatılıyor muyum şüphesi için yeterlidir. Çünkü bunu yapmasının öncelikli sebebi vicdan azabıdır. Ayrıca elbette ki bazı durumların şüpheci gelmesini önleme çabasıdır.

Aldatılıyor Muyum Şüphesi Kavgaları

Eğer huzurlu zamanlarda bile baş başayken kavgalar çıkacak kadar sinirleniyorsa yine bir şüpheli harekettir. Mutsuz olduğundan şikayet etmesi ve bir türlü gülmemesi de buna eklenir. Ayrıca depresyonda havası veren bazı erkeklerde artık konuyu ayrılığa getirme çabası içindedir. Birlikte keyifli zamanlar geçirmemekten dertli olması da buradaki en büyük rolüdür.

Erteleme Alışkanlığı

Sevgilinizin sizinle olan buluşmaları ertelemesi ya da görüşmek istememesi de şüpheli olduğunu ortaya koyar. Eğer çok aşırı bir ısrarı ve isteği yoksa başka birisi olabilir. Ayrıca türlü bahanelerle yanınızdan erken ayrılması da ilişkiye verdiği değerin düştüğünü ifade eder.

Beğeni Değişimleri

Aldatan erkeklerde farklı değişimler hep birdenbire gerçekleşir. Hobileri arasında farklılıklar olmaya başlar. Sonrasında dinlediği ve keyif aldığı müzik listesini baştan düzenler. Nefret ettiği şarkılardan hoşlanmaya başlar. Spor salonuna kayıt yaparak yenilenmeyi amaç edinir. Kişisel bakımına çok daha fazla zaman harcar. Bu tip durumların hepsinin bir arada bulunması aldatılıyor muyum şüphesini beraberinde getirir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir